Muzyka

Muzyka do ściągnięcia za darmo na komputer

Wrzuć artykuł na Fejsa! poleć na NK

Pragnąc odsłuchać ulubionego utworu lub wykonawcy, wystarczy wejść w wyszukiwarkę muzyczną, gdzie każda wybrana muzyka jest do ściągnięcia za darmo lub odpłatnie. Strony umożliwiające nam darmowe ściąganie muzyki, proponują również filmy, dzwonki, tapety, animacje, motywy oraz gry na telefon lub komputer. Zanim jednak przystąpimy do jakichkolwiek czynności należy uprzednio zalogować się na stronie, wpisując swoje podstawowe dane osobowe.

Po zalogowaniu stajemy się użytkownikami danej strony i jesteśmy już prawie w pełni upoważnieni do ściągania wybranych przez nas plików muzycznych. Pewnie zastanawiacie się dlaczego prawie? Niestety niektóre strony wymagają wpłacenia abonamentu miesięcznego lub też kilkurazowego, który umożliwia ściąganie danej liczby plików muzycznych, bądź też w określonym czasie np. 36 godzin.

Zazwyczaj strony muzyczne posiadają szeroki wybór kategorii muzycznych takich jak: piosenki polskie, pop, dance, rock, techno, folk, religijne, klasyczne, jazz, reggae, muzyka filmowa, disco polo, R&B, house, muzyka dziecięca, oraz wiele, wiele innych...

Każdy może ściągnąć co chce, kiedy chce i w jakich tylko chce ilościach, jeśli spełnia wymogi danej strony internetowej. Nim zdecydujesz się na dany kawałek, możesz odsłuchać go w odtwarzaczu muzycznym, który zawiera dana strona. Jeśli nie posiadasz takiego na własnym komputerze, musisz ściągnąć go z Internetu lub zastąpić innym, jeśli to możliwe (najlepiej takim jaki masz by zapobiec kolejnemu ściąganiu i stracie czasu). Strony muzyczne oferują również trailery kilkuminutowe, screeny oraz opisy wszystkich kawałków muzycznych jakie mogą interesować internautów.

Muzyka do ściągania za free z Internetu ma wiele plusów, dzięki którym większość internatów zaczyna z niej korzystać:

• Pozwala zaoszczędzić na kupnie płyt CD ulubionego wykonawcy, z której zazwyczaj podoba nam się kilka utworów, a reszty niestety nie da się słuchać.
• Ściągając muzykę za darmo na komputer, możemy zgrać w następnej kolejności na płytę, tworząc na niej tylko ulubione kawałki. Mamy mniejszy koszt, a uzyskujemy to co naprawdę nas interesuje.
• Możliwość odsłuchania każdego utworu, który wydaje nam się fajny, a okazuje się być nie w naszym stylu.
• Bez kupna wszystkich płyt dostępnych na rynku, możemy poznać kilka rodzajów muzyki i posmakować jej w każdym wydaniu
• Możliwość ściągania i usuwania muzyki według naszych potrzeb upodobań.
• Wysyłanie ściąganych plików znajomym bez pożyczania ulubionych płyt.

Przykładowe stronki, z których można pobrać mp3 to ulub.pl (muzyka do ściągnięcia za darmo bez logowania) oraz dobrenuty.

Komentarze:
oliwia kl 4b 2014-01-11 13:13:20

Bardzo lubię śpiewaci interesuję się muzką od małego

Zuzia Depka klasa 4 2014-03-06 13:49:28

jak to się obsługuję

gosia 5a 2014-08-18 18:58:46

ta oliwka bardzo śmieszne

sandra 2015-01-07 08:31:05

muzyka jest czad!