Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Free Sky sp. z o.o. z siedzibą w z siedzibą w Rzeszowie, ul. kpt. Stanisława Betleja 12, 35-303 Rzeszów.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: klikmapa@gmail.com.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Google LLC w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Astrologia i parapsychologia

Człowiek jako istota myśląca od wieków próbuje uporządkować swój czas i otaczający go świat. Z tego też powodu mierzy czas, rozróżnia dni tygodnia czy stworzył kalendarz. Każdy, kto przychodzi na świat, od chwili urodzenia musi się podporządkować regułom, które już istnieją. Wszystko to jest wyznaczone przez jakieś numery, liczby, cyfry. Już w szpitalu nowonarodzone dziecko ma określoną datę i godzinę narodzin, następnie nadaje mu się numer pesel. Następnie musi zostać zameldowane pod określonym numerem domu. Można powiedzieć, że od czasów Pitagorasa, który był genialnym greckim matematykiem i filozofem ludzkość zrobiła wielki krok w dziedzinach życia codziennego związanych z liczbami. Do dziś jest tak, że przeróżne numery towarzyszą nam przez całe nasze życie, aż do chwili śmierci. Są one bardzo istotne nie tylko dlatego, że normują nasze życie. Mają bowiem także znaczenie magiczne. Określaniem znaczenia tych wszystkich liczb w naszym życiu zajmuje się numerologia. Przedmiotem zainteresowania numerologii są również nazwy własne takie jak miejscowość, w której mieszkamy, nasze imię czy nazwisko. Wielu naukowców uważa numerologię za pseudonaukę nie posiadającą żadnych udowodnionych czy racjonalnych podstaw. Jednak nie ma ona nic wspólnego z czarami lub siłami nadprzyrodzonymi. Są to tylko matematyczne kalkulacje.

Numerologia twierdzi, że nic nie dzieję się przypadkowo. To, że ktoś urodził się w tym mieście a nie innym, że urodził się tego dnia a nie innego, ma jakieś znaczenie. Również imię i nazwisko nie jest nadane bez przyczyny. Dusza wstępuje w ludzkie ciało aby poprzez różnego rodzaju doświadczenia się doskonalić. A numerologia pozwala poznać, które doświadczenia są już za nami, a które jeszcze nas czekają.

Aby dowiedzieć się co przyniesie ten rok należy zsumować cyfry ze swojej daty urodzenia, np. jeśli ktoś urodził się 8 maja 1987 roku postępujemy w następujący sposób: 08-05-1987 rozpisujemy jako 0+8+0+5+1+9+8+7 co daje nam wynik 38. Następnie 38 rozbijamy na 3+8, a to wynosi 11. A 1+1 daje nam 2. W dalszej kolejności bierzemy obecny rok czyli, np. 2012 i postępujemy analogicznie, czyli 2+0+1+2 co daje nam wynik równy 5. Teraz dodajemy do tej otrzymanej cyfry cyfrę, która była wynikiem dodawania daty urodzenia a więc jest to liczna 2, a 5+2=7. Tak więc rokowi 2012 odpowiada w naszym przypadku cyfra 7. wystarczy teraz tylko odnaleźć jakie znaczenie ma liczba 7 i już będziemy wiedzieć co czeka nas jeszcze w tym roku.

Innym sposobem jest sumowanie cyfr odpowiadającym danym literom w naszym imieniu i nazwisku. Przykładowo Anna Bąk powinna postąpić w następujący sposób: jeśli wiemy, że literze A i Ą odpowiada cyfra 1, N przypisana jest cyfra 5, a B i K należy do tej samej grupy czyli 2, zastępujemy litery imienia i nazwiska odpowiadającym im cyfrom i sumujemy. 1+5+5+1+2+1+2=17 a z tego wynika, że 1+7=8, tak więc nasza cyfra to 8. Pod ósemką kryje się uparty charakter, posiadający własne zasady, którymi kieruje się za wszelką cenę, nie łatwo przekonać go do swoich racji. Jest to typ człowieka, z którym nie łatwo żyć. Często nie potrafi okazywać swoich uczyć, lecz wymaga by inni je jemu okazywali.

Trochę innymi zasadami kieruje się numerologia chińska. Opiera się ona na Piramidzie Numerologicznej i na Kwadracie Numerologicznym. Tutaj cyfry odpowiadające naszej dacie urodzenia wpisujemy w specjalny, magiczny kwadrat. Podczas interpretacji wyników znaczenie ma zarówno ułożenie wszystkich cyfr, ich grupowanie jak i określone cechy osobowości. Podobnie jest w przypadku Piramidy Numerologicznej. Wszystkie cyfry zapisywane są w formie dwóch piramid połączonych ze sobą podstawami. Figura ta jest podzielona na trzy cykle życia, tj. cykl formujący, produktywny oraz cykl żniwny. Pierwszy cykl obejmuje lata 23-31 w naszym życiu, w tym okresie rozwijamy się, uczymy się i zdobywamy doświadczenie. Drugi może uwzględniać lata od 24 do 32 lub od 51 do 59, uzależnione jest to od naszej Drogi Życia, w tym czasie kształtujemy nasze życie wewnętrzne. Trzeci cykl to okres 52-60 roku w naszym życiu, tutaj odkrywamy nasze wewnętrzne, ukryte potrzeby i pragnienia.

Numerologia partnerska pomaga odkryć co czeka nas czeka w miłości. Odpowie nam na wiele nurtujących nas pytań. Czy nasza druga połówka odwzajemnia nasze uczucie? Dokąd zmierza nasz związek i czy przetrwa kolejny kryzys? Czy dwie osoby do siebie pasują, czy może warto dać sobie spokój? Odpowiednia konfiguracja cyfr podpowie nam czy już znaleźliśmy naszą życiową miłość czy może ona jeszcze na nas czeka. Niezależnie od tego czy wierzymy w takie wróżby czy nie, warto czasem spróbować dowiedzieć się czegoś nowego o sobie czy o ludziach, którzy nas otaczają, nawet w formie zabawy.

Komentarze: