TV / Radio

TV / Radio

Wstąp do magicznego świata radia i telewizji. Poznaj najciekawsze propozycje kinowe, telewizyjne i radiowe. Dowiedz się więcej na temat filmów, seriali, audycji radiowych oraz ich bohaterów. Naucz się wybierać najlepsze filmy i seriale tak, by nie tracić czasu na oglądanie bezużytecznych i nietrafionych produkcji. Przybliżymy Ci także kulisy tworzenia najpopularniejszych tok - show, programów muzycznych i tanecznych, zdradzimy Ci sekrety znanych i lubianych prezenterów z małego ekranu i radia.

Popularne programy TV

Poznaj najpopularniejsze emitowane w telewizji programy rozrywkowe i nie tylko. Przedstawimy Ci najciekawsze propozycje, zdradzimy kulisy ich produkcji, opowiemy dużo ciekawych rzeczy o ich prowadzących i uczestnikach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda program Kuby Wojewódzkiego od środka, jakie są zasady konkursowe w Mam Talent! i chcesz wiedzieć więcej o uczestnikach Tańca z gwiazdami, zapoznaj się z naszymi artykułami.

 1. Kuba Wojewódzki
 2. Mam talent
 3. Śpiewaj i walcz
 4. Szymon Majewski Show
 5. Taniec z Gwiazdami
 6. Top Model

Popularne seriale TV

Witaj w świecie najlepszych seriali telewizyjnych. U nas znajdziesz mnóstwo ciekawych artykułów o różnego typu produkcjach - komediowych, takich jak "'Allo 'Allo!", "Jaś Fasola", "Dr House"; obyczajowych, jak na przykład "Dom" czy "Daleko od szosy" i animowanych, typu "South Park" i "Włatcy Móch". Jeśli lubisz oglądać seriale i ciekawi cię, jak powstają, zajrzyj do naszych artykułów.

 1. 'Allo 'Allo
 2. Detektyw Monk
 3. Doktor House
 4. Jaś Fasola
 5. South park
 6. Włatcy móch

Różności z branży TV / Radio

W tym dziale zebraliśmy dla Ciebie pozostałe ciekawe informacje i porady z branży radiowo - telewizyjnej.

 1. Napisy do filmów i seriali