Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

W dzisiejszych czasach odsetek Pań należących do grona samotnych nie jest mały. Rośnie liczba dziewczyn, kobiet, które mimo satysfakcjonującego życia zawodowego, rozwijającej się kariery nie czują się w pełni szczęśliwe. Do pełni pożądanego szczęścia i zadowolenia brakuje im partnera, bliskiej osoby płci zdecydowanie przeciwnej. Cóż, kiedy jak to mówią, najlepsze męskie partie są już dawno zajęte.

Przyglądając się związkom koleżanek i przyjaciółek, niejedna z samotnych dam zadaje sobie pytanie – co ona ma takiego w sobie, czego nie mam ja? Przecież jestem dobra, miła, ciepła i seksowna… Niejedna z samotnych dziewczyn studiuje wszelkie możliwe poradniki, przegląda czasopisma, kolekcjonuje e-booki poruszające tematykę związaną ze znalezieniem partnera i budowaniem szczęśliwego związku. Niejedna z kobiet, obserwując nie zawsze usłane różami pożycie przyjaciół i znajomych, nie pochwala postępowania partnerek, uznając niektóre zachowania piękniejszej połowy za dziwne i co najmniej ryzykowne dla przyszłości związku.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? – to pytanie nasuwa się samo. Być może dlatego, że panowie nie czują się przy zołzach pewnie i mają motywację do ciągłego ich zdobywania? Wszak mężczyzna to myśliwy, łowca, zdobywca… Większą satysfakcję odczuwa niewątpliwie wtedy, kiedy może wykazać się wszelką pomysłowością i inwencją w celu zdobycia względów wybranej damy. Jeśli dama jest wspomnianą zołzą – o ileż więcej starań należy wykazać! Nadarza się wtedy okazja do sprawdzenia swej męskości. Na przykład dużym wyzwaniem dla panów jest niewątpliwie okazja urodzin, imienin wybranki serca.

Przeciętna ciepła kobietka zadowoli się serdecznymi życzeniami ze strony „pobierz dedykację”. Ale nie zołza! Nie dla niej pdf z kwiatuszkiem i powinszowaniami! Zołza wnet przejrzy lenistwo wybranka, zrobi scenę, wyrzuci garderobę na odległy trawnik i obrazi się na tydzień. Nieszczęsny miłośnik szablonowych życzeń natrudzi się, aby najpierw wynagrodzić najdroższej choćby maleńkim klejnocikiem albo innym koszem storczyków straszny ból i cierpienie rozczarowanej damy. I gdy obrażona zołza nareszcie wybaczy nieszczęśnikowi, odczuje on ogrom szczęścia i ulgi. Bo przecież każdy prawdziwy mężczyzna wie, że w każdej zołzie drzemie głęboko po prostu anioł…

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? – jak widać to temat do długich i ciekawych rozważań. Temat ten, podjął też jeden z bardziej uznanych autorów amerykańskich wydając książkę zatytułowaną właśnie Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? Książka doczekała się sporego zainteresowania – co ciekawe zarówno ze strony kobiet jak i samych głównych bohaterów książki czyli ze strony mężczyzn.

Obecnie książkę i jej obszerne fragmenty, możemy znaleźć w formie jaką jest e-book w formacie PDF. Jest to dość wygodny dostęp. Jeśli ktoś z nas, zaciekawiony fragmentem zdecyduje się na to by e-book ten stał się jego własnością, wystarczy iż odwiedzi stronę wybranej księgarni internetowej by tam zamówić i za określoną opłatą, mieć książkę na własność. W niektórych, lepiej wyposażonych bibliotekach, książka ta jest także dostępna w wersji papierowej.


Cechy toksycznej kobiety, które oznaczają: uciekaj!

Was this helpful?

0 / 0