Duża pralka także dla małych przedsiębiorstw

elektronika dla przedsiebiorstw

Jeśli jesteś właścicielem małego przedsiębiorstwa – hotelu, restauracji czy prywatnego przedszkola – to na pewno borykasz się z problemem dużej ilości prania. Służbowe uniformy i inne firmowe tekstylia, takie jak obrusy, zasłony czy pościel wymagają regularnego odświeżania, by były higienicznie czyste. Skuteczne, komfortowe i oszczędne pranie dużego załadunku zapewni pralka Samsung EcoBubble™ o pojemności do 18 kg.

Czy duże pranie może być jednocześnie skuteczne i oszczędne? Dzięki inżynierom Samsung teraz jest to możliwe. Ich najnowsza osiemnastokilowa pralka EcoBubble™ zaprojektowana została z myślą głównie o małych przedsiębiorstwach.

Zadbaj o higieniczną czystość

Z pralką EcoBubble™ osiągniesz w swojej firmie najwyższe standardy higieniczne. Technologia EcoBubble™ łącząc detergent, wodę i powietrze tworzy aktywną pianę, która już od początku cyklu prania wnika we włókna tkanin, zmiękcza zabrudzenia i ułatwia ich usuwanie. Działa ona bardzo łagodnie, nie niszcząc materiałów (nawet tych delikatnych), zapewniając ochronę ich struktury i kolorów*. Dodatkowo, rozwiązanie to umożliwiło obniżenie temperatury prania – bez obaw o efekty – co przekłada się na oszczędność energii. Higieniczna para usuwa do 99,9% bakterii, wirusów oraz alergenów**. Dzięki temu pranie jest maksymalnie czyste i zdezynfekowane. Pralka dostosowuje również ilość wody do wagi wsadu. Inżynierowie Samsung zadbali o wygodę czyszczenia. . Drum Clean + usuwa z bębna do 99% brudu i do 99,9% bakterii wytwarzających nieprzyjemny zapach, bez potrzeby korzystania z detergentów***. Potężny strumień wody i szybkie obroty usuwają też zabrudzenia z uszczelki drzwiczek.

Co ważne, urządzenie maksymalnie ułatwia cały proces prania. Aplikacja SmartThings pozwala na wygodną i zdalną obsługę pralki****. Wystarczy umieścić w niej pranie, a korzystając z funkcja Przepis na pranie zarekomendowany zostanie najlepszy cykl. Należy również wspomnieć, że dzięki obecności silnika Digital Inverter urządzenie pracuje cicho i bezawaryjnie, o czym zapewnia producent przyznając mu 20-letnią gwarancję*****. Innowacyjna technologia VRT Plus™ redukuje hałas i wibracje podczas prania******. Tym samym urządzenie może pracować o dowolnej porze, nie przeszkadzając zarówno klientom, jak i pracownikom firmy.

Zyskaj niezależność od profesjonalnych usług pralniczych

pralkę Samsung EcoBubble™ wyróżnia wyjątkowo duży bęben, który pomieści nawet 18 kg wsadu, czyli nawet 2 razy więcej niż standardowa pralka. Dzięki większemu jednorazowemu załadunkowi, zmniejszysz częstotliwość prania, co przełoży się na oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej, upierzesz i zdezynfekujesz w niej nie tylko ubrania, ale także obrusy, zasłony, pościel, narzuty czy pokrowce – dosłownie wszystkie tekstylia firmowe. Pralka skutecznie usunie z nich uporczywe zabrudzenia, nieprzyjemne zapachy, a także do 99,9% bakterii, wirusów oraz alergenów*******.

Jeśli zależy Ci na czasie to korzystając z funkcji Speed Shot pełne pranie bawełnianych tkanin zrobisz już w 30 minut********. Dzięki technologiom Bubble Shot i Speed Spray generowane są potężne strumienie wody z detergentem, które szybko wnikają w materiał na dużej powierzchni. Następnie w tkaninę kierowany jest strumień czystej wody, tak by skuteczniej ją wypłukać. Tym samym, w ciągu zaledwie pół godziny uzyskasz higieniczną czystość pilnie potrzebnych bawełnianych tekstyliów. Pralka Samsung EcoBubble™ o pojemności do 18 kg pozwoli Ci stać się niezależnym od profesjonalnych usług pralniczych. Zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko czas, ale i pieniądze.

Osiemnastokilowa pralka Samsung EcoBubble™ to must-have w Twojej firmie. Przy jej pomocy zadbasz o najwyższe standardy higieniczne, zarówno w trosce o klientów, jak i swój biznes.

Was this helpful?

0 / 0

Dodaj komentarz 0