Hiszpańska mucha

Od pewnego czasu czujesz, że twój partner nie zaspokaja cię seksualnie? A może jesteś długo ze swoją dziewczyną i chcecie spróbować czegoś nowego, wznieść się na nowe poziomy seksualnej przyjemności? Oto rozwiązanie idealne dla ciebie – hiszpańska mucha.

Hiszpańska mucha – co to jest?

Jest to specyfik, który od setek lat budzi ludzką fascynację. W dzisiejszych czasach reklamowany jako silnie działający afrodyzjak coraz chętniej zostaje kupowany przez ludzi pragnących przeżyć coś innego, niż dotychczas.

Hiszpańska mucha działa – tak twierdzą zadowoleni klienci i badani. Jednak należy pamiętać o tym, że bez udziału psychiki i chęci obu stron na igraszki, nawet najsilniejszy afrodyzjak nie pomoże. Dlatego nie należy muchy podawać ludziom, których słabo znamy bądź o których wiemy, że nic do nas nie czują – wtedy mucha nie zadziała. Ona może tylko rozochocić człowieka, który już ma ochotę. Może pomóc wyzbyć się hamulców i dać ponieść emocjom. Ale nie jest to eliksir miłości, gdy nie ma ani grama pragnień – nie zadziała.

Dużym plusem tego specyfiku jest skład. Hiszpańska mucha została wyprodukowana tylko z naturalnych składników, tak więc nie ma w niej żadnej chemii, szkodliwych substancji powodujących niepożądane efekty.

Hiszpańska mucha a alkohol

Istotną kwestią jest dawkowanie – zwykle napój rozrabia się w wodzie, tyle kropel, ile jest napisane na opakowaniu. Zwiększanie dawki nie przynosi odpowiedniego rezultatu – nie warto więc ryzykować.

Trzeba też pamiętać, że hiszpańskiej muchy NIE WOLNO łączyć z alkoholem!

Afrodyzjak ten jest zdecydowanie wart przetestowania przez pary szukające czegoś nowego. Zwiększa libido, poprawia aktywność seksualną. Jednak nigdy nie należy stosować go niezgodnie z zaleceniami na opakowaniu. To może się źle skończyć, na przykrych dolegliwościach, bólu, a nawet przedawkowaniu. Owszem, to tylko naturalne składniki – ale przecież wszystko da się przedawkować, prawda?

Was this helpful?

1 / 0