Horoskop miłosny partnerski – nie tylko dla samotnych

horoskop-milosny-partnerski

Ciągle sama i sama? Znów zjadasz kolejną tabliczkę czekolady i chlipiesz w poduszkę? Straciłaś już nadzieję na szczęśliwy związek dwojga dusz i ciał? Spokojnie… Dla samotnych los też na pewno szykuje jakąś niespodziankę prędzej czy później. Po pierwsze, jak mówi mądrość ludowa, każda potwora znajdzie swego amatora, a po drugie możesz pomóc troszkę swojemu szczęściu. Poniedziałek zacznij od tygodniowego horoskopu miłosnego – podpowie Ci on, czy warto rozglądać się przez najbliższe dni w ulubionej knajpce za przystojnym brunetem czy lepiej poświęcić wolne popołudnia na pielęgnację urody, bo ten tydzień sprzyja akurat przygotowaniom do podbojów… Dla singielek planujących długofalową strategię najlepiej sprawdzi się miesięczny horoskop.

Ale miłosny horoskop partnerski stworzony został nie tylko dla samotnych!

Jak poznać przyszłość naszego związku? Jak dowiedzieć, się co jest pisane nam i partnerowi? Czy czekają nas namiętne chwile i radosne dni, czy szykują się raczej dni ciche, nie sprzyjające harmonii i szczęściu w związku? Podobne pytania niejednokrotnie zaprzątały umysł wielu z nas. Doskonałym remedium na niepewność może być na przykład miłosny horoskop partnerski. Szybko i łatwo możemy sprawdzić na wielu portalach o tematyce poświęconej astrologii i wróżbiarstwu, jakie odpowiedzi na dręczące nas pytania i niepokoje serca szykują nam gwiazdy.

Bez problemu sprawdzić możemy horoskop miłosny dla siebie i ukochanego. Dowiadując się, że prawdopodobnie planety nie sprzyjały najdroższemu w pracy, możemy zapobiec wieczornej burzy z piorunami, szykując gorącą kąpiel i ulubioną lazanię lub chociaż zamawiając wielką pizzę z salami. To dla partnerów dojrzałych, umiejących wychodzić naprzeciw swoim potrzebom… A dla nastolatków? Porada astrologiczna również może być dobrą zabawą i pretekstem do, powiedzmy, wspólnego poszukania w bibliotece zaległej lektury.

Horoskop miłosny bardzo często staje się swego rodzaju nadzieją dla samotnych. Najczęściej widnieje w nich zapis, że poznają swoją drugą połowę. Być może właśnie planety sprzyjają poznaniu kogoś nowego i przyjaznego.

Często też nie brak wśród osób samotnych także i takich, które traktują horoskop miłosny czy też horoskop miłosny partnerski jako swego rodzaj przepowiednię. Nie ma dnia by nie rozpoczęły go, od gorączkowego przeszukiwania stron z horoskopem miesięcznym, tygodniowym czy każdym innym.

Bardzo często do horoskopów miłosnych czy partnerskich, zaglądają też osoby bardzo młode. Czym dla nastolatków są horoskopy miłosne? – trudno mówić tutaj o planach na przyszłość. Nastolatki traktują tego typu przepowiednie jako ciekawą formę zabicia nudy lub jako zabawę.

Was this helpful?

1 / 0