Jak przeprosić dziewczynę?

Jak przeprosić dziewczynę?

jak przeprosic dziewczyne za zadrade

Chętnie odpowiem na to pytanie, gdyż niewielu panów wie jak się do tego zabrać, zawodząc tym samym nas, kobiety po raz kolejny. Jednym się wydaje, że wystarczą kwiaty i czarujący uśmiech, no cóż miło dostać kwiaty ale bez okazji, by sprawiały radość, a nie przypominały o nie miłej sytuacji. Wielu mężczyzn po prostu obraca kota ogonem, ten typ to doskonali aktorzy, którzy znają swoje kobiety i potrafią nimi manipulować. Całą sytuację okręcają w ten sposób, że to kobieta czuje się winna, a mężczyzna odgrywa rolę dobrej duszy, która już się nie gniewa, bo szkoda czasu. Są wśród mężczyzn też ci, co udają, że nic się nie stało i cierpliwie czekają aż partnerce tak zwany „foch” minie, są i ci którzy godzą się poprzez łóżko i namiętny seks, są też tacy, którzy przygotowują smaczną kolację, bądź kupują prezenty jako formę przeprosin. No cóż, każda z Nas z pewnością jest inna i oczekuje innych przeprosin, jednak czy Wy, drodzy Panowie zastanowiliście się jak przeprosić, byśmy naprawdę poczuły, że jest Wam przykro, że zdajecie sobie sprawę, że nawaliliście?

 Jak przeprosić dziewczynę za zachowanie?

jak przeprosic dziewczyne za zachowanie

Pewnie nie raz doświadczyliście sytuacji, kiedy zawiedliście kobietę swym zachowaniem w towarzystwie najbliższych przyjaciół, rodziny bądź nawet sama na sam. Często zachowania, które Wam wydają się śmieszne, okazują się dla nas bardzo idiotyczne, tym bardziej w momentach kiedy zależy nam na otaczających osobach, przed którymi chcemy zrobić wrażenie i pokazać z jak fantastyczną osoba jesteśmy związane. Musicie zdawać sobie sprawę, że inne zachowanie tolerujemy w domu, gdy spędzamy czas sam na sam, a zupełnie inne gdy w grę wchodzą osoby z zewnątrz. Nie warto wiec eksperymentować i zachowywać się inaczej niż zwykle. Jeśli zdarzy Wam się już nawalić, przeroście mówiąc „Przepraszam kochanie, nie zdawałem sobie sprawy, że tak idiotycznie to wyjdzie. Zapewniam cię, że więcej w ten sposób się nie zachowam. Gdybym wiedział, że w ten sposób cię zawiodę, byłbym ostrożniejszy”. I nie potrzebne tu żadne kwiaty, prezenty, ani brylanty. Po prostu obejmijcie swoją partnerkę i pocałujcie, jestem pewna, że to wystarczy, no chyba że naprawdę przegięliście!!! Nie lubimy gdy robi się z nas idiotki lub gdy sprawiacie, że czujemy się gorsze od innych kobiet (tym bardziej rywalek czy Waszych eks), w takich wypadkach rzadko brylanty pomagają.

Jak przeprosić dziewczynę za kłamstwo?

jak przeprosic dziewczyne za klamstwoNikt nie lubi być okłamywany. Zapewne Wy również, dlaczego więc to robicie? Jeśli w dobrym zamiarze np. szykując niespodziankę, jestem pewna, że tłumacząc swoje kłamstwo i przedstawiając za dowód szykowaną niespodziankę zostanie Wam wszystko wybaczone. Jeśli kłamstwo było bezpodstawne, głupie i nie fer, nie będzie łatwo. Każde kłamstwo to droga do utraty zaufania, a bez niego żaden związek dla kobiety nie ma sensu. Dla Nas jedno kłamstwo prowadzi do sterty następnych i nie lubimy udawać, że nic się nie stało. Jeśli jednak zdarzyło ci się to pierwszy raz i żałujesz i zależy ci na twojej kobiecie możesz spróbować przeprosić. Jak? Kup kwiatek (jeden czy tuzin nie ma tu dla nas znaczenia), poproś o rozmowę i szczerze wyjaśnij dlaczego to zrobiłeś. Tylko szczera rozmowa cię uratuje. Obiecaj, że więcej nie skłamiesz, bo chcesz zbudować związek na szczerości i zaufaniu i nie zapomnij podkreślić, że ci zależy. Myślę, że kobieta, której będzie również zależało na Tobie da ci kolejną szansę.

Jak przeprosić dziewczynę na komunikatorze czy przez SMS?

jak przeprosic dziewczyne przez sms

No cóż, to może być jedynie dodatkowa forma przeprosin, taki pierwszy krok, by zacząć gdy dziewczyna nie chce Was nawet słuchać. Wysyłajcie tysiące smsów „Przepraszam, straszny ze mnie dupek!! Wybacz i daj mi szansę, a nigdy więcej się nie zawiedziesz! Pozwolę ci też ……….(tu wpiszcie to na co zazwyczaj się nie zgadzaliście np. wyjście na komedię romantyczną, niech to będzie forma kary dla Was).” Możecie też zasypywać ją setką smsów z wierszami miłosnymi, waszymi zdjęciami jak jesteście szczęśliwi z hasłem „Jeśli tylko dasz mi szansę znów będziemy się uśmiechać”. Piszcie po prostu to co na pewno sprawi Waszej kobiecie radość i przekona ją do rozmowy z Wami. Kolejnym krokiem niech będzie twoja osoba z kwiatkiem i miłymi słowami, nie zapominając o słowie „Przepraszam”. Ten w smsie czy na komunikatorze to tylko początek, taki wstęp, przetarcie pierwszych lodów. Co do przeprosin na komunikatorze ta sama zasada co smsy.

Jak przeprosić dziewczynę za zdradę?

No cóż, moim zdaniem za to nie da się przeprosić. Jeśli zdradziłeś, to żadne przeprosiny już tego nie wymarzą, nie naprawią i nie zmienią. Jeśli kochasz zdradzoną kobietę i nie wyobrażasz sobie bez niej życia to nie mów jej o zdradzie i nigdy więcej jej nie zdradzaj, to będzie najlepsza forma przeprosin. Jeśli już wie, no cóż, są różne kobiety i być może takie silne, które potrafią wybaczać zdrady. Na pewno wiele pomoże szczera rozmowa, wyjaśnienie dlaczego tak się stało, bo w końcu często wina leży po obu stronach. Postaraj się więc o taką rozmowę, kwiatek będzie tylko symbolem, najważniejsze będzie to co powiesz i czy twoja partnerka zrozumie. Później na pewno potrzebny będzie czas, w którym ona będzie leczyć zranione serce, a ty nie możesz przestawać o nią zabiegać, starać się i rozpieszczać. Poproś o ostatnią szansę i na początek nowego etapu, który zamknie poprzedni dział kup dla ukochanej jakiś symbol, np. wisiorek z sercem. Szansa zawsze jest, jednak trzeba być cierpliwym, postawić się na miejscu osoby zdradzonej i jeśli nie będzie chciała wybaczyć, odejść. No cóż, czy nie lepiej po prostu nie zdradzać?

Drodzy Panowie, bardzo ważne jest samo to, że chcecie przepraszać, to znaczy, że rozumiecie swój błąd. Nie znosimy być przekupywane, dla nas więcej znaczy wasze przyznanie się do winy i obietnica poprawy. Tylko niech nie będą to tylko puste słowa, bo za drugim razem już się może nie udać!

Was this helpful?

1 / 0