Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Jak rozkochać w sobie dziewczynę, dawniej poznaną, na nowo? Jak zdobyć serce, które kiedyś nie zostało przez was zauważone lub co gorsze odrzucone? Czy można rozkochać w sobie dziewczynę jeszcze raz? Zapewne takie pytania męczą wielu mężczyzn, którzy docenili kobietę po jej stracie lub nie zauważyli ile jest warta, gdy stała na wyciągnięcie ręki. Czy mają jeszcze szansę coś zmienić? Na to pytanie nie znam niestety odpowiedzi, jednak uważam, że spróbować zawsze warto, tym bardziej jeśli dziewczyna jest warta ryzyka.

Kobiece serce raz zranione lub odrzucone nie jest łatwe do zdobycia, gdyż mężczyzna, który już raz zawiódł lub uciekł, budzi w niej lęk i strach przed ponownym zniknięciem. Jednak jeśli bardzo nam zależało lub odgrywaliście ważną rolę w naszym życiu, jest nadzieja. Kobieta jeśli kocha lub jest zainteresowana mężczyzną na poważnie, nie odpuszcza tak szybko i mimo iż może was z początku odrzucać, głęboko w sercu wierzy, że wrócicie.

Jak rozkochać dziewczynę na nowo, z klasy lub ze szkoły, którą już znamy ale za pierwszym razem się nie udało? Jeśli za pierwszym razem zawiodłeś musisz pokazać jak bardzo się zmieniłeś i jak wiele teraz jesteś wart. Zmień w sobie to co jej nie pasowało, co ją drażniło lub zniszczyło uczucie między wami, pozostając mimo wszystko sobą. Powinna zauważyć bez twoich słów, że dorosłeś i stałeś się idealnym kandydatem na przyszłość. Jednak nie możesz jej tego powiedzieć dosłownie, więc jak to zrobić? Mimo iż już się znacie, a jej wydaje się, że wie wszystko o tobie, musisz ją zadziwić swoją osobą.

Gdy jesteście na wspólnej imprezie czy znajdujecie się w jednym miejscu, zaskocz ją swoim zachowaniem lub mądrym słowem, którego by się po tobie kompletnie nie spodziewała. To da jej do myślenia. Najważniejszym twoim zadaniem jest sprawić, by zaczęła bez powodu o tobie myśleć, mimo iż według niej nie wykonałeś w jej stronę żadnego ruchu. Powinna wciąż myślami wracać do tego co zrobiłeś, jak się zachowałeś i jak zmieniłeś od czasu kiedy widzieliście się ostatni raz. Będzie się zastanawiała dlaczego wciąż o tobie myśli, a ty gdy znów się spotkacie zaskoczysz ją kolejny raz. Postaraj się być w jej oczach inny niż wszyscy faceci. Kobiety raz skrzywdzone bądź odrzucone, uważają, że wszyscy są tacy sami i tyle samo warci. Udowodnij więc, że się myli i na tobie warto zawiesić oko, a nawet nawiązać bliższą znajomość. Podstawą do jakiegokolwiek następnego kroku, będzie wzbudzenie w niej zaufania do ciebie.

Mimo iż będzie o tobie bez przerwy myślała, jej rozsądek będzie podpowiadał „daj sobie spokój, już raz się przejechałaś!”. Jeśli jednak zbliżysz się do niej stopniowo, pokazując iż można ci zaufać, zbliży się do ciebie bardziej, a ty będziesz mógł podejmować kolejne kroki. Wszystko to wymaga dużo czasu i twojej cierpliwości, gdyż jeden nieodpowiedni lub zbyt szybki ruch, może zepsuć wszystko. Jednak gdy zdobędziesz już jej zaufanie i zaczniecie tak jakby kolejny etap zdobywania, daj jej troszkę do myślenia. Kończ pierwszy rozmowy, a ze spotkania śpiesz się do domu, będzie się zastanawiała dlaczego?

Zwracaj uwagę na szczegóły rozmowy, a gdy o sobie opowiada, zapamiętaj kilka rzeczy i wspomnij je przy jakiejś okazji. Dasz jej do zrozumienia, że jesteś w jakimś sensie zainteresowany lub uważnie słuchasz co do ciebie mówi, co wiąże się też z zainteresowaniem. Jeśli zaczyna z tobą grać na swój sposób, staraj się tego uniknąć. Nie poddawaj się żadnym jej gierkom czy testom, bo to nigdy nic dobrego nie wróży, żaden mężczyzna nie jest w stanie ich przejść pozytywnie. Będzie chciała cię w ten sposób sprawdzić więc najlepiej jeśli sprytnie się wymigasz. Jeśli poczujesz już, że zaczyna jej zależeć, że daje ci jakieś znaki. Daj jej jeszcze raz do myślenia, tylko delikatnie, by poczuła się nie pewnie i zastanawiała, czy on mnie w ogóle lubi? Jeśli będzie chciała wiedzieć, przyduś ją mocno do muru i pocałuj tak by nigdy tego nie zapomniała, a uwierz mi, będzie twoja.

Każda kobieta choć udaje twardą, gdzieś tam w głębi jest miękka i wrażliwa. Więc jeśli będziesz jej pragnął szczerze i pokochasz całym sercem, nie wierze, że mogłoby ci się nie udać. Jak rozkochać w sobie dziewczynę? To nie jest trudne! Miłość czyni cuda, a na pewno pomaga skradać serca, jeśli nie jest miłością natarczywą, której nikt nie lubi. Powodzenia!

Was this helpful?

1 / 1