Jak rozmawiać z dziewczyną?

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Chłopcy w wieku dojrzewania rozpoczynają odwieczną walkę o zabieganie o względy dziewcząt. Dla jednych jest to rzecz standardowa, nie wymagająca większego przygotowania. Dla innych zaś, pierwsze kontakty z dziewczyną są bardzo stresujące i nerwowe. Chłopacy najczęściej boją się, że nie będą wiedzieli co mają powiedzieć, jak mają zareagować, jak mają się zachować. I choć często z pozoru się wydaje, że tak naprawdę chłopcy nie mają z tym problemów, w rzeczywistości, prawda jest zupełnie inna. Chłopacy bowiem są o wiele bardziej nerwowi w tych kwestiach, niż same dziewczyny. Na nich bowiem ciąży ten obowiązek, by gdzieś zaprosić dziewczynę, by do niej podejść, by zagadać.

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Dziś jest wiele możliwości, które pozwalają łatwiej skontaktować się z dziewczyną, która wzbudza zainteresowanie. Z pewnością bowiem, kontakt w cztery oczy jest najtrudniejszą formą kontaktu i dla każdego młodego chłopaka, spędza niejeden sen z powiek. Na początku z pewnością należy powiedzieć, że dużą rolę odgrywają dziś telefony. Rozmowy przez telefon lub co więcej pisanie smsów, jest z pewnością dużo łatwiejsze, niż samo podejście i zagadanie. Poprzez telefon, dziewczyna nie widzi, czy chłopak się rumieni, czy się zawstydza, czy nie wie co powiedzieć. Ze względu na to wszystko, właśnie dziś, pisanie smsów stanowi początek znajomości, która decyduje o tym, czy będzie z tego coś więcej, czy też nie. Na pewno również dziś rozmowy na chatach stanowią bardzo ważną kwestię. Często chłopacy najpierw występują w roli osoby, która chce się zapoznać. Nie wyjawia kim jest i skąd dziewczynę zna. Dopiero w miarę jak znajomość się rozwija, wówczas również pojawia się więcej podpowiedzi ze strony chłopaka, które pozwoliłyby na to, by dziewczyna odgarnęła kim chłopak jest. Z pewnością również, kiedy chłopak ma już pod sobą pewien grunt, kiedy wie, że dziewczyna jest nim zainteresowana, wówczas dużo łatwiej jest mu podejść do takiej dziewczyny i rozpocząć rozmowę twarzą w twarz.

Jak rozmawiać z dziewczyną w szkole?

Z pewnością również, randka w szkole nie będzie wyglądać tak, jak randka poza nią. W szkole, młode osoby mogą się bliżej poznać. Wspólne spędzanie czasu na ławkach w trakcie przerwy, pierwsze dotyki za rękę, to wszystko bez wątpienia działa. Każda kobieta wspomina chętnie, te motylki w brzuchu, kiedy tylko widziała zbliżającego się adoratora. Każda miło wspomina pierwszy pocałunek, pierwsze chwycenie się za rękę, pierwsze pieszczoty. Jak rozmawiać z dziewczyną na randce?

Na pewno jeśli chodzi o randkę, chłopak musi dużo wcześniej się na nią przygotować. Musi on mieć bowiem pewien plan działania, który pozwoli mu, móc zaskoczyć dziewczynę. Żadna nie lubi tekstu w stylu, to gdzie byś chciała pójść…. To jest najgorsza rzecz, jaką chłopak mógłby zrobić. Na pewno jednak tekst w stylu, zapraszam cię na spacer… możemy pójdziemy do kina, czy na lody, zdecydowanie bardziej będzie lepszy.

Należy pamiętać o jednym – nie ma potrzeby bać się rozmowy z dziewczyną. Ona nie jest żadnym Ufo, czy kosmitą z obcej planety. Można z nią, tak jak z każdą inną osobą, porozmawiać dosłownie o wszystkim.

Was this helpful?

1 / 0