Kamasutra – sztuka kochania

Kamasutra - sztuka kochania

Nawet w najbardziej doskonałych związkach bywa tak, że w pewnym momencie zaczyna mu brakować pikanterii. W sypialni zaczyna wiać nudą. Nie cieszy nas już tak bardzo wspólne przebywanie. Nie umiemy zachwycać się bliskością naszego partnera czy partnerki. I co wtedy? Warto pomyśleć o tym, by zmieć coś w swoim związku a konkretnie w sypialni.

W tym celu można udać się do seks-shopu lub… sięgnąć po Kamasutrę. Kamasutra to najkrócej i najprościej mówiąc – sztuka miłości. Najczęściej kojarzy się nam z różnymi, czasami dość wymyślnymi pozycjami seksualnymi. Jednakże Kamasutra to coś znacznie więcej. To nie tylko spis kolorowych obrazków i opisy jak wykonać daną pozycję. To cała filozofia, która może sprawić, że nasza sypialnia już nigdy nie będzie nudna ani taka sama.

Kamasutra – książka

Kamasutra to książka, która opisuje faktycznie ogromną liczbę zróżnicowanych pozycji seksualnych, szczególnie tych które może i powinna wykonywać kobieta. Opisane są w niej także liczne propozycje pieszczot. Kamasutra książka zawiera też przykładowe zachowania oraz nietypowe związki seksualne jakie istnieją wśród ludzi.

Śmiało więc można więc powiedzieć, że Kamasutra to przede wszystkim poradnik i szalenie przydatna pomoc dla wszystkich tych par, które nie potrafią się już porozumieć w łóżku, a którym zależy na dalszym byciu razem.

Co jeszcze znajdziemy w tej, na swój sposób niezwykłej książce?

Kamasutra książka zawiera też takie elementy jak:

  • opis przykładowych środków upiększających;
  • kryteria wyboru właściwego partnera;
  • wypróbowane i skuteczne sposoby na zdobycie osoby, która nas interesuje;
  • sposoby na podtrzymanie „ognia” w związku w którym jesteśmy obecnie. Znajdziemy w niej także nieco historii czyli opisy dawnych zwyczajów obowiązujących w czasie tak zwanej nocy poślubnej. Dość ciekawym elementem tej książki są także… wskazówki dla kurtyzan.

Jak zatem widać Kamasutra to szalenie wciągająca lektura dla dwojga. Warto ją czytać wraz z partnerem. Dzięki temu także możemy polepszyć znacznie nasze relacje w sypialni.

Co prócz pomysłów na urozmaicenie życia erotycznego może dać nam lektura Kamasutry? Przede wszystkim możemy się dzięki niej lepiej poznać potrzeby naszych partnerów. Z pewnością nauczymy się też dzięki zawartej w niej treści, rozumieć naszego partnera. Otworzymy się na nowo na niego. Będziemy też z pewnością umieli bez wstydu i zażenowania mówić o swoich potrzebach, doznaniach czy odczuwanych emocjach. Nasz związek stanie się dzięki niej o wiele bardziej spójny.

Nauczymy się postrzegać naszego partnera z zupełnie innej perspektywy. On także spojrzy na nas zupełnie inaczej. Nasze życie seksualne stanie się bardziej pełne. Poza tym na nowo odżyją zapomniane już emocje a więź jaka nas łączy stanie się jeszcze bardziej trwała.

Po jej kupno warto także udać się wspólnie co jeszcze bardziej upewni nas oboje w przekonaniu, że związek warto ratować. Jeśli jesteśmy zbyt skrępowani kupnem książki w tradycyjnej księgarni, możemy uczynić to poprzez stronę internetową. Kamasutra jest także dostępna w księgarniach i sklepach internetowych. Jednakże osobiście zachęcam do wspólnego udania się na tego typu zakupy. Dlaczego? ponieważ będzie to świetny sposób na pierwszy krok w pokonaniu wstydu i skrępowania.

Was this helpful?

1 / 0