Kocham Cię skarbie

Kocham cię skarbie

Prędzej czy później w życiu każdego człowieka pojawia się druga połowa, bez której życie przestaje mieć jakikolwiek sens. Najpierw zostajemy zauroczeni i zaczynamy myśleć o tej osobie każdego dnia i nocy, nie znając przyczyny swych myśli. Poznajemy się coraz bliżej i stajemy się dla siebie ważniejsi, bliżsi, a w końcu zależni od siebie wzajemnie. Codziennie spacerujemy, rozmawiamy, przytulamy się, całujemy.

Przychodzi jednak dzień gdy pragniemy więcej, potrzebujemy pójść o krok dalej. Zauroczenie przemienia się w miłość. Tęsknimy za sobą, bez przerwy myślimy, czujemy się za siebie odpowiedzialni, a gdy brak nam siebie, nie potrafimy się odnaleźć w niczym co robiliśmy dotychczas. Stajemy się nierozłączni, a potwierdzające naszą miłość słowa, padają z naszych ust w każdym możliwym momencie. „Kocham cię”, „kocham cię skarbie”! Każda okazja jest dobra by obdarować ukochanego lub ukochaną tymi ciepłymi słowami, jakże ważnymi i bezcennymi dla wszystkich.

Doskonale wiemy co znaczą i jak wiele dają nam szczęścia, a my od chwili wypowiedzenia ich pierwszy raz, stajemy się od nich zależni. Moglibyśmy ich słuchać i słuchać, mówić i mówić, a do wyznania „Kocham cię skarbie”, dodawać czułe gesty, które sprawiają iż wypowiedziane słowa mają więcej uroku.

Mówiąc drugiej osobie „kocham cię skarbie”, wyznajesz więcej niż mogłoby ci się wydawać. Z pozoru trzy proste słowa, a jak trudne pierwszy raz do wypowiedzenia. Czujemy, kochamy, a strach przed odrzuceniem często zatyka nam usta i nie pozwala nic powiedzieć. Mimo iż znamy się już dobrze, a może nawet najlepiej na świecie, nie zawsze wyznanie miłości jest dla nas łatwe. Kobiety mają z tym mniejszy problem, a zdarza się, że nawet używają ich zbyt szybko, płosząc tym partnera. Kobiety odczuwające szczęście i uniesienia, są pewne za każdym razem, że to miłość, przez co często dochodzi do pomyłek. Gonimy w życiu za szczęściem i jeśli już mamy je w zasięgu ręki, pragniemy zatrzymać i mieć na zawsze już blisko. Tak często trafiamy na pomyłki, jesteśmy ranione i odrzucane, tak często popełniamy błędy i pragnąc miłości posuwamy się zbyt szybko do przodu. Miłość wymaga niestety czasu i bywa złudna, zapowiada się piękna, a gdy da się zasmakować, okazuje się złudzeniem. Kobiety jednak gdy bardzo jej pragną, potrafią do uczuć dodać wyobraźnie, która zbyt mocno je pochłania i w końcu zawodzi. Słowa „kocham cię skarbie” dają kobiecie wiele do zrozumienia, a także zapewniają, że jest ktoś obok komu na nich zależy.

Mężczyzna nim wyzna kobiecie miłość, musi być jej całkowicie pewien, a także pewien swego wyznania. Zajmuje mu to sporo czasu, a nawet niekiedy za dużo. Z reguły mężczyzna nie rzuca słów na wiatr i bardzo ostrożnie ich używa, gdyż mogłyby dać kobiecie coś do zrozumienia lub zbyt wiele. Zdają sobie sprawę iż miłość to nie żarty, a poważna sprawa i związek na całe życie. Mężczyzna poszukując kobiety na resztę życia, posuwa się do pewnego momentu i jeśli nie jest w danej chwili pewien, że to ta jedyna, zatrzymuje się lub znika. Słów „kocham cię skarbie” używa gdy chce dać kobiecie do zrozumienia by została z nim na zawsze, gdyż jest dla niego ważna, a może nawet najważniejsza.

Zdarza się, że i oni po prostu się mylą i doznają rozczarowania, jednak nazywają to pomyłką, kobieta natomiast niespełnioną miłością. Mężczyźni często przez swą ostrożność łamią kobiece serca, nie są gotowi na wyznanie, a naciskani przez kobietę, zniechęcają się i rezygnują Miłość choć ta sama przez mężczyzn i kobiety tłumaczenie ma zupełnie inne, odmienne objawy i czas wyznania uczuć. Jesteśmy innymi ludźmi, jednak jeśli kochamy się prawdziwą miłością i padają między nami najpiękniejsze słowa „kocham cię skarbie”, łączą nas na długie lata, a nawet na zawsze. To wyznanie miłości mówi partnerowi co czujemy, jak mocno jesteśmy zaangażowani i czy wiążemy z drugą osobą przyszłość. Jednak najważniejsze o czym powinniśmy pamiętać to, to jak wiele szczęścia dają drugiej osobie słowa „kocham cię skarbie”.

Was this helpful?

1 / 0