Kolczyk w brwi u dziewczyny i chłopaka

Kolczyk w brwi u dziewczyny i chłopaka

Dziś kolczykowanie uszu, warg bądź brwi jest nie tylko modne u kobiet ale zarówno i u mężczyzn. Salony z biżuterią produkują zarówno biżuterię dla kobiet, jak i prowadzą specjalną linię wszelkiego rodzaju biżuterii dla mężczyzn. Nic więc dziwnego, że mężczyźni chcąc być modnymi kolczykują sobie brwi. Jak to wygląda? No cóż, każdy ma swój gust i styl. Jednym podobają się mężczyźni i kobiety z kolczykami w brwi, drugim znów nie. Jedni będą zachwyceni, drudzy zaś oburzeni, twierdząc iż osoba z kolczykiem w brwi szpeci swój wygląd i naturalną urodę. Mi osobiście to nie przeszkadza i choć pewnie Was zaskoczę bardziej podobają mi się kolczyki w brwi u mężczyzn niż u kobiet, bo przecież my kobiety mamy więcej możliwości noszenia biżuterii.

Kolczyk w brwi – cena

Cena przekłucia brwi + kolczyk wynosi około 100 zł.

Kolczyk w brwi – gojenie i powikłania

Przekucie brwi to dość poważna sprawa, poważniejsza niż mogłoby się wydawać. Jeśli zabiegu podejmie się niedoświadczony profesjonalista, może dojść do poważnych powikłań, nawet do utraty wzroku. Brew to miejsce gdzie łatwo można trafić na nerw.

Kolczyk w brwi – blizna

Często z powodu złego przebicia brwi po zdjęciu kolczyka zostaje blizna w postaci kreski, co niestety bywa widoczne. Może być to również spowodowane tym iż podczas spania ugniatamy kolczyk i w ten sposób robimy za pewne w jakiś sposób ślad. Nim wybierzemy salon, warto się dowiedzieć czy pracują w nim profesjonaliści, odradza się tego typu zabiegi u kosmetyczek.

Kolczyk w brwi – pielęgnacja i higiena

Po przekuciu oko oraz łuk brwiowy może być opuchnięte, jednak szybko opuchlizna powinna zniknąć. Sama rana będzie się goić w zależności od organizmu. Należy uważać na brew podczas ubierania się i rozbierania. Nie wolno przemywać rany własnymi środkami. Po zabiegu kosmetyczka przepisze odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji rany i tylko je należy stosować.

Was this helpful?

0 / 0