Najszybszy sposób ściągania z wrzuty

Wrzuta.pl to idealne miejsce dla użytkowników kochających muzykę, filmy lub grafikę. Pozwala im na ogromną ilość umieszczania plików w sieci, każdego działu tematycznego. Stała się nie tylko jedną z najpopularniejszych stron, gdzie umieszczane są pliki muzyczne czy też filmowe ale i dzięki posiadaniu ogromnych zbiorów, co zasługuje swoim użytkownikom.

Jednym z największych minusów wrzuty jest brak możliwości ściągnięcia na swój komputer ulubionej muzyki czy filmu. Aby móc to zrobić, trzeba zdobyć dodatkowe oprogramowanie. Użytkownicy strony zapewnili duży wybór programów, które pomogą w pobieraniu upatrzonych plików na komputer. Jednak czy to jedyne ze sposobów?

Na szczęście nie, istnieją trzy możliwości, które pomogą wam pobrać z wrzuty muzykę lub filmy, oto one:

Pierwszy sposób ściągania z wrzuty, jest uważany przez użytkowników za dość wadliwy i męczący. Podstawą jest bowiem systematyczne dokonywanie zmian w adresie ukazującym się w przeglądarce internetowej. Należy zmieniać wiele znaków, co nie zawsze wychodzi, gdyż internauci ciąg znaków wpisują w złe miejsca i przy tym się okropnie irytują. To dość męczące, często błędne i czasochłonne, a przecież nie o to nam chodzi. W przypadku stu procentowej skuteczności tego sposobu, warto by było się przemęczyć, jednak metoda często bywa wadliwa. Wystarczy, że serwis zmieni katalogi, gdzie umieszczane są zasoby muzyczne, a natychmiast proponowane ścieżki przez użytkowników przestają działać.

Wygodnym sposobem ściągania jest osobny program do pobierania zasobów z wrzuty.pl, który :

○ zajmuje niewiele miejsca w pamięci komputera, ○ posiada dodatkowe opcje, które wielokrotnie się przydają, a nawet bywają niezbędne, ○ posiada wyszukiwarki, umożliwiające nam szybsze odnalezienie poszukiwanych plików muzycznych lub filmowych, ○ daje nam pewność skutecznego pobierania i gwarancję iż zdobędziemy wybrany plik, który będzie dostępny na naszym komputerze tylko dla nas.

Istnieje jednak jeszcze jedna możliwość, która zadowoli niezadowolonych z poprzednich propozycji. Nie każdy lubi ściągać stos oprogramowań na swój komputer i wolałby z pewnością tego nie robić, jak więc ściągnąć z wrzuty.pl ulubioną muzykę? Ostatnio pojawił się serwis będący wyszukiwarką mp3, który umożliwia pobieranie z wrzuty.pl wybranych plików bez instalacji czegokolwiek oraz wprowadzania męczących zmian w nazwach adresów. Z pewnością metoda należy do najprostszych, a więc na czym polega? Wystarczy w adresie wybranej przez nas piosenki do pobrania, wpisać przed słowem „wrzuta” literkę „d” i zatwierdzić. Automatycznie otworzymy stronę dwrzuta.pl na, której pojawi nam się funkcja „pobierz plik” i „zapisz element docelowy jako” po czym następuje zapisanie wybranego pliku. Mimo iż może się to wydać zbyt proste, takie właśnie jest i pozwala w jak najszybszy i najprostszy sposób pobierać wybrane pliki z wrzuty.pl – za darmo.

Was this helpful?

7 / 0