Napisy do filmów i seriali

Nie zdążyłeś na upatrzony film do kina, a mimo wszystko chciałbyś go obejrzeć? Oglądasz na bieżąco ukochany serial, a teraz, nie wyrobiłaś się nawet na jego powtórkę? Szperasz w Internecie i szukasz strony z której go ściągniesz i obejrzysz w spokoju, domowego zacisza lub w gronie przyjaciół, dziś można wszystko. Wybieramy film i ściągamy na swój komputer, jednak czasami do jego odtworzenia są potrzebne napisy, które również musimy ściągnąć. Gdzie można znaleźć napisy do ulubionych filmów lub seriali?

Napisy do filmów do pobrania ze free

Wystarczy się na nich zalogować, a następnie za pomocą wyszukiwarki odnaleźć potrzebne napisy, bez których film obejrzymy bez zrozumienia, gdyż został nagrany w innym języku. Napisy możemy ściągnąć w wybranym przez nas języku, o ile oczywiście taki język jest dostępny. Zazwyczaj występują w języku angielskim i polskim.

Z każdej strony, udostępniającej nam napisy do filmów i seriali, możemy skorzystać dopiero po zalogowaniu się i uprzedniej rejestracji. Po wypełnieniu już wszystkich koniecznych danych, logujmy się na stronie i szukamy potrzebnych nam napisów. Jeśli posiadamy napisy do jakiegoś filmu, które są trudno dostępne, możemy je również wstawić na stronę, by inni mogli je pobrać dla siebie.

Napisy do filmów – jak szukać?

Wszystkie dostępne napisy są umieszczane na stronie z tytułami filmów. Chcąc odnaleźć wybrane napisy, wystarczy znaleźć tytuł interesującego nas filmu i pobrać napisy. W poszukiwaniach pomogą łatwe w obsłudze wyszukiwarki. Czasami zdarza się, że założyciele stron za pobranie napisów żądają opłaty miesięcznej lub jednorazowej. Zazwyczaj dotyczy to napisów trudnych do znalezienia, lub najnowszych filmów, które właśnie wyświetlane są w kinach.

Was this helpful?

1 / 1