Podryw czyli podrywanie dziewczyn

Podryw czyli podrywanie dziewczyn

Pewnie nie raz miałeś w swoim życiu sytuację, kiedy kobieta, która wpadła ci w oko, kompletnie nie zwracała na ciebie uwagi, a każda kolejna próba jej poznania kończyła się klęską? No cóż, każdemu się może zdarzyć. Mimo iż myślicie, że wystarczy być przystojnym, inteligentnym i jeździć dobrym autem to jeszcze długa droga przed wami. Kobiet jest wiele, a każda z nich różni się od pozostałych i lubi zupełnie co innego. Jedną kręcą szaleni i odważni, drugą zaś ci skryci i nieśmiali. Skąd więc masz wiedzieć jak poderwać właśnie tę dziewczynę, która tak bardzo wpadła ci w oko?

Mimo iż bywamy tak różne, jeszcze więcej nas łączy. Jednak to czy uda ci się nas poderwać, zależy tylko i wyłącznie od ciebie samego, nie od tego jakim typem jesteśmy kobiet. Jeśli więc chcesz uzyskać kilka cennych wskazówek, posłuchaj kobiety, bo przecież to my wiemy najlepiej jak nas zdobyć. Podrywanie dziewczyn może być prostsze, niż myślisz.

Kilka sztuczek na podryw wartościowych dziewczyn!

Szacunek, to podstawa całego sukcesu. Dla nas kobiet jest bardzo ważny i decyduje o twoich dalszych losach. Tak więc jeśli chcesz do nas podejść lub wykonać pierwszy ruch, musi to być wykonanie z klasą, które pokaże nam iż nie jesteśmy dla ciebie zdobyczą, a kobietą, która oczarowała cię swoim wdziękiem. Nie uwierzymy w żadne tanie komplementy czy miłe słówka, bo słyszymy ich na co dzień wiele, gdyż większość mężczyzn od nich zaczyna podryw. Ty musisz być inny, oryginalny i zaskakujący. Powinieneś się pojawić, oczarować i zniknąć, tak byśmy pragnęły cię więcej. Nie bądź natrętny, a kuszący i nieosiągalny, wystarczy, ze nas zaciekawisz swoją osobą, a będziemy ciekawe cię bardziej.

Cierpliwość to równie ważna wskazówka, o której pewnie nie miałeś pojęcia. Otóż często warto wziąć na wstrzymanie i choć pierwsze lody przełamane, a ty czujesz, ze kobieta jest tobą zainteresowana, nie śpiesz się. Jeśli się nie znacie i boisz się o utratę kontaktu, nie proś jej o numer telefonu, a zaproponuj swój pod pretekstem kontynuacji miłej rozmowy przy dobrej kolacji czy wieczornym spacerze. W ten sposób dasz kobiecie do zrozumienia, ze jesteś nią zainteresowany ale w grzeczny sposób chcesz dać jej samej zdecydować czy ma ochotę na kolejne spotkanie. Uwierz mi, że choć dla ciebie wyda się to być może dziwne, dla niej wiele będzie znaczyło.

Tajemniczość, którą warto zachować na pierwszym spotkaniu czy przy pierwszym kontakcie. Nie otwieraj się całkowicie, jednak bądź w pełni szczery. Zamiast zamęczać ją opowiastkami o sobie, daj się wygadać. Niestety lubimy o sobie mówić, mimo iż czasem nie ma o czym. Okazujesz nam wtedy zainteresowanie choć wcale o tym nie wiesz, to ważne byś umiał słuchać, a szczególnie chciał słuchać. O sobie mów niewiele, ważne byś zaciekawił ją swoją osobą i zostawił nutkę tajemniczości, która będzie ją dręczyła i nie pozwalała o tobie zapomnieć.

Grzeczność i kultura osobista. Możesz to ująć jak tylko chcesz, jednak pamiętaj jeśli chcesz wypaść dobrze NIE KLNIJ PRZY KOBIECIE! Dla ciebie to kwestia przyzwyczajenia, a dla nas bardzo ważna sprawa. Zwracamy nawet uwagę, jak odnosisz się do swojej matki, czy mówisz „stara”, co jest dla nas niedopuszczalne, czy też „mama”, co pokazuje nam wyrazy szacunku i miłości. Wiele z nas uważa iż tak jak odnosisz się do swej matki, tak będziesz odnosił się do nas samych. No ale wracając do przekleństw, są zabronione, jeśli jednak nie potrafisz bez nich żyć, musisz znaleźć kobietę, której będą odpowiadały.

Pokaż nam klasę, a zarazem luz! Musisz podczas rozmowy być sobą, a zarazem nie zapominać o dobrych manierach i odpowiednich gestach. To robi na nas spore wrażenie, gdy puszczasz nas przodem, odsuwasz krzesło, podajesz coś czy całujesz naszą dłoń. Wiele z nas uważa, że gentlemani już wyginęli z dinozaurami, a miło by było, takiego spotkać.

Nie opowiadaj nam o swoich eks-, jak to cię zostawiły, skrzywdziły i potraktowały. Kompletnie nas to nie obchodzi, a może dać negatywne spojrzenie na twoją osobę, a tego przecież nie chcesz. Zresztą ty sam chyba nie chcesz słuchać o naszych byłych facetach?

Bądź mężczyzną silnym, odpowiedzialnym i pewnym siebie. Nie lubimy gdy facet się nad sobą użala i lamentuje, bo w końcu to my jesteśmy babami i mamy gorsze dni. Facet zawsze powinien wyjść z twarzą, a bez względu na sytuację pokazać iż jest prawdziwym mężczyzną. Nie interesują nas beksy, nieudacznicy czy dzieciaki. Nie pytaj o rzeczy, o które sam nie chciałbyś być spytany.

Zaskocz nas odrobiną romantyzmu. Daj bez zobowiązań kwiatek czy tez podsuń liścik z tajemniczymi słowami i numerem telefonu, jednak zrób to tak byśmy wiedziały od kogo go dostałyśmy. Z pewnością nas to skusi i zaciekawi.

Jeśli kobieta wpadła ci w oko na imprezie, nie tańcz w koło niej jakbyś chciał ją zjeść, gdyż podejmujesz zbyt bliskie kroki, które ją do ciebie zniechęcą. Jeśli masz ochotę zatańczyć, podejdź i nas zaproś do tańca, a w jego trakcie wyczujesz na co możesz sobie pozwolić. W trakcie imprez najlepiej uwodzić kobietę wzrokiem, a jeśli nam go odwzajemnia, zaprosić na drinka do bardziej spokojnej części lokalu. Jeśli wolimy poznać się w innych okolicznościach, ciekawym gestem będzie przekazanie nam liściku z numerem telefonu oraz kilkoma kuszącymi słowami „Jeśli pragniesz poznać więcej niż moje ciepłe spojrzenie, zadzwoń, a poznamy się w miłym miejscu przy smacznej kawie! Tomasz”. To oczywiście przykładowa forma liścika, który możecie mi wierzyć, zrobi na kobiecie duże wrażenie!

Pragnąc poderwać kobietę, warto pamiętać iż jesteśmy delikatne i kruche, a pierwsze wrażenie jest dla nas bardzo ważne. Zaskoczcie więc swą wybrankę oryginalnością i swoim ciepłem, a na pewno da wam szansę. Powodzenia!

Was this helpful?

0 / 0