Prezent dla teściowej

Prezent dla teściowej

Zbliżają się urodziny teściowej, czy inna okazja, a ty nie bardzo wiesz co dla niej kupić? Jaki prezent dla teściowej byłby odpowiedni i trafiony? Zdarza się, że teściowa staje się jak druga mama, doskonale się z nią rozmawia, mile spędza czas i potrafi sprawić przyjemność. Jednak nie każdy ma wspaniałe kontakty z teściową, a już na pewno nie każdy wie, co może być dla niej trafionym prezentem.

Jak dowiedzieć się jaki kupić prezent dla teściowej?

 1. Podpytaj bliskich. Nie wiesz co ją ucieszy? Zapytaj o to co lubi swego partnera, przecież wie czym interesuje się mama i co jest jej potrzebne. Jeśli nie macie na co dzień kontaktu z teściami, może lepszym informatorem będzie teściu. Z pewnością będzie zadowolony, że interesujecie się i chcecie zrobić miłą niespodziankę. Nie ma się czego bać, nie pomyślą sobie, że nic o nich nie wiecie. Wręcz przeciwnie pomyślą, że chcecie by prezent był trafiony i sprawił im przyjemność, a nie kupujecie byle czego, bo wypada coś kupić.
 2. Poradź się innych, którzy coś kupowali swoim teściowym. Może mają podobne zainteresowania albo jest coś co każdej teściowej sprawi radość.
 3. Poszperaj w Internecie, tam zawsze jest coś co sprzedawcy różnych produktów polecają dla mam, ojców, dzieci i przyjaciół. Z pewnością znajdziesz coś dla swojej teściowej, zresztą to co będzie odpowiednie dla twojej mamy, może również nadać się dla mamy twojego partnera. Przecież to też mama.
 4. Pomyśl sama co sprawiłoby radość twojej mamie lub Tobie samej. Teściowa to też kobieta, więc ma podobne potrzeby do innych kobiet. Jest tyle możliwości, wystarczy pomyśleć i dobrze się rozejrzeć.
 5. Poradź się sprzedawcy, oni znają się na rzeczy i na pewno coś doradzą. Z pewnością nie jesteś pierwszą osobą która prosi ich o pomoc.

Prezent dla teściowej

Możliwości jest wiele, bo przecież kobiety mają wiele potrzeb. W tak wiele sposobów można sprawić im przyjemność, a oto kilka moich propozycji, które być może Wam się spodobają.

Jeśli jesteście dużą rodziną lub nawet małą, bo co to za różnica, Twoją teściową z pewnością ucieszy zdjęcie całej waszej gromady. Nie jakieś tam zwykłe zdjęcie ale ogromne w pięknej ramie. Jeśli to zbyt proste, może lepszym pomysłem będzie zdjęcie wykonane na płótnie, w postaci obrazu?

Dziś jest wiele możliwości związanych z fotografią – można zamówić w prezencie:

 • zwykłe zdjęcia,
 • zdjęcia w postaci obrazu lub kilku tworzących jedna całość,
 • kubki ze zdjęciem bliskich,
 • drzewka z fotografiami rodziny,
 • albumy,
 • ramki cyfrowe,
 • książki z fotografiami i opisami bliskich,
 • koszulki lub inne ubrania,
 • poduszki ze zdjęciem bliskich lub inne tego typu akcesoria jak koce,
 • wisiorki z wygrawerowanym zdjęciem lub zamykane serduszka na zdjęcie,

Biżuteria, to zawsze trafiony i sprawdzony prezent dla każdej kobiety. Upewnij się wcześniej jakiego typu lubi biżuterię twoja teściowa. Uwielbia obwieszać się świecidełkami czy może czerwonymi koralami? Warto to sprawdzić przed zakupem. Biżuteria to dobry pomysł na prezent dla teściowej na święta.

Ciekawa książka to doskonały pomysł dla osoby, która lubi czytać i ma na to czas.

Kosmetyki, zawsze się przydadzą i będą trafione, o ile nie będzie to krem na zmarszczki. Lepiej sięgnij po perfumowany balsam, piękną szminkę, zmysłowe perfumy lub zestaw kolorowych lakierów do paznokci. Jeśli doskonale znasz gusta swojej teściowej, możesz zakupić kosmetyki których używa, bo przecież i tak je kupi, gdy się skończą.

Figurka z dowolnego tworzywa. Z pewnością nie raz odwiedzałeś teściową, więc masz pojęcie w jakim stylu jest jej mieszkanie. Kup coś co będzie do niego idealnie pasowało. Drewnianą figurkę, szklany dzbanuszek, porcelanowego słonika lub inną ciekawą kompozycję, która jej się spodoba.

Jeśli kompletnie nie masz pomysłu na prezent ani czasu na bieganie po sklepach, ciekawym pomysłem będzie bon. BON do spa, sklepu z biżuterią, kina lub innego miejsca w którym teściowa sama znajdzie coś dla siebie w wyznaczonej przez ciebie kwocie.

Od wszystkich prezentów dla każdej teściowej najważniejsza będzie obecność ich dzieci i wnuków, bo przecież nie ma nic ważniejszego od rodziny!

Was this helpful?

1 / 0