Randka z dziewczyną

Randka z dziewczyną

Zakochałeś się?

Pojawiła się tak nagle i całkowicie zawróciła ci w głowie? Nie panikuj, to zdarza się każdemu, a niektórym wielokrotnie. Pewnie dręczy cię teraz wiele pytań, na które nie znasz odpowiedzi. Jaka ona jest? Gdzie zabrać ją na randkę? Jak się zachować i co ubrać? To tez normalne, te pytania męczą każdego i nawet jeśli randkę ma już za sobą, nie jestem pewna czy potrafi na nie odpowiedzieć.

Randka z dziewczyną – gdzie?

No cóż, miejsc jest wiele, zarówno w małych miasteczkach jak i dużych miastach. Wszystko zależy od Ciebie i wybranki twego serca. Zastanów się co lubisz lub jeśli znasz ją dość dobrze, pomyśl co ona lubi? Rozwiązań jest wiele, oto kilka moich propozycji:

KINO dość znane miejsce na pierwsza i kolejną randkę. Nie trzeba zbyt wiele o sobie mówić. Poznasz jej gust co do kina, a przy okazji będzie wiele sprzyjających okazji do pocałunków.

KOLACJA tylko we dwoje. Zjecie coś, pogadacie, a później odprowadzisz ją grzecznie do domku. Czy będzie na dobranoc buzi? Hmmm…

SPACER po plaży, po parku lub przyjemną uliczką. Dobrym momencie będzie czas kiedy słońce zachodzi i wszystko wydaje się romantyczne. Pobędziecie sami i poznacie się lepiej.

KAWIARENKA to też ciekawy pomysł. Nikt nie powiedział, że trzeba jeść, zawsze możecie iść napić się gorącej czekolady i w ciepłym i zacisznym miejscu porozmawiać.

TWOJE ULUBIONE MIEJSCE byś mógł jej pokazać co lubisz, czym się interesujesz i gdzie czujesz się najlepiej. Poznasz jej zdanie i sprawdzisz czy podziela twoje zdanie lub przynajmniej akceptuje.

BASEN to dość oryginalny sposób na pierwszą randkę ale ciekawy. Na pewno nie będzie nudno i będziecie wiedzieli co robić. Przy okazji może być romantycznie i nie da się ukryć, czeka was fajna zabawa.

DYSKOTEKA, KONCERT to dość hałaśliwe miejsca, jednak odpowiednie do zabawy we dwoje.

WYPRAWA ROWEROWA – kto powiedział, że na randce ma być nudno? Piknik po długiej przejażdżce rowerem będzie doskonałym dodatkiem to mile spędzonego dnia we dwoje.

Randka z dziewczyną – jak się zachowywać?

 • Bądź w pełni sobą, nie ma sensu nic udawać, bo w końcu i tak wszystko się wyda.
 • Zachowaj klasę i elegancję.
 • Bądź wyluzowany.
 • Pamiętaj o dobrych manierach.
 • Jeśli coś cię śmieszy, śmiej się, jeśli nie, nie rób tego.
 • Nie bój się, ona też jest zestresowana.
 • Nie kłam.
 • Nie przeklinaj.
 • Nie opowiadaj o swoich eks.
 • Daj jej się wygadać, a gdy o coś zapyta mów o sobie.
 • Nie flirtuj z innymi kobietami podczas randki z nią.

Randka z dziewczyną – jak się ubrać?

Nie ma co ubierać garnituru czy sukni balowej, no chyba, że randka odbędzie się w stosownym do tego stroju miejscu. Najważniejsze by strój był czysty, stosowny i wygodny. Jeśli ty nie będziesz się w nim czuł odpowiednio, nie będziesz się też dobrze bawił. Możesz pomieszać sport z elegancją, wtedy dostosujesz się do każdej sytuacji. Najważniejsze by twój strój nie miał dziur, plam, ładnie pachniał i był dobrze wyprasowany. Jeśli chodzi o kreacje pań, te same zasady i mała wskazówka, nie odkrywajcie zbyt wiele. Odrobina tajemniczości jak najbardziej wskazana.

Was this helpful?

1 / 0