Ubieranki dla dzieci

Wrzuć artykuł na Fejsa! poleć na NK

Ubierani dla dzieci to szczególnie świetna zabawa dla dziewczynek w wieku od 5 lat, które uwielbiają się stroić i przebierać. Ubieranki internetowe pozwalają na jeszcze większą frajdę, gdyż proponują dzieciom ubieranie, strojenie, malowanie i czesanie ulubionych postaci. Zapewne pośród wszystkich zabawek, nie jedna lalka Barbie, ze stosem ubranek, ma swoje wyjątkowe miejsce i jest szczególna. Jednak nie możemy zawsze zmienić jej wyglądy czy wizerunku, tak jakby dziecko tego chciało. Ubieranki w Internecie pozwalają na większe pole do popisu, uruchamiając dziecięcą wyobraźnię, a nam rodzicom pozwalając zaoszczędzić na wielu akcesoriach dla lalek.

Ubieranki dla dzieci

Ubieranki dla dzieci są dostępne na stronach internetowych, w formie gier. Dzieci wybierając grę w ubierankę, mogą ubierać, przebierać, malować, czesać, zmieniać kolor włosów oraz długość, dodawać biżuterię i inne akcesoria, co w pewnym wieku sprawia im ogromną radość. Ten rodzaj gier komputerowych cieszy się ogromną popularnością w szczególności wśród dziewczynek, które próbując naśladować mamę, pragną sięgnąć po szminkę, flakonik perfum, wysokie szpilki czy też modny szal. Wchodząc w pewien wiek, zazwyczaj 4-5 lat, mama dla dziewczynki staje się prawdziwym wzorem do naśladowania i największą bohaterką jaką można sobie wyobrazić.

Jednak nie bardzo nam rodzicom podoba się zabawa kosmetykami czy też chodzenie na szpilkach, malowanie lalek naszą pomadką, czy psikanie się drogimi perfumami. Nie raz już próbowaliśmy zastąpić nasze akcesoria, specjalnymi malowidłami i akcesoriami, przeznaczonymi dla dzieci, jednak sprawiało im to radość tylko na krótką chwilę i po chwili pytały już o te nasze. Dzieci niestety ciekawi to co zakazane, a strojenie się przez dziewczynki jest ich samą naturą, tak jak kiedyś było naturą ich mam. Tak więc zamiast się złościć czy denerwować, pokażmy dziecku świat mody, przebieranek i kolorów w grach dla dzieci. Gry ubierani pozwalają dziecku nie tylko na świetną zabawę kolorami ale i pobudzają jego wyobraźnię, dając nam powody do dumy. Choć nam się tak wydaje, gry w ubieranki to nie tylko dla dziecka zabawa ale i w pewnym sensie forma edukacji, a nawet dobra lekcja stylu. Grający maluch, nauczy się dobierania ubrań kolorystycznie, wyrobi w sobie własny styl (często naśladując postaci z gier lub bajek) oraz nauczy się samodzielności.

Ubieranki dla dzieci online

Internet dysponuje dużą gamą gier w formie ubieranek dla dzieci, dla dziewczynek są do ubrania piękne królewny, lalki, wróżki, pieski, kotki, koniki, czarownice, bobaski i wiele innych. Jednak nie tylko możliwe są do ubioru postaci, dziecko może bawić się również w dekoratorkę wnętrz, kucharkę dekorującą ciastka czy w wizażystkę wielkiej gwiazdy rocka. Dla chłopców można znaleźć również wiele ciekawostek jak np. ubieranie gwiazd muzycznych, koszykarzy, piłkarzy, bokserów, bohaterów komiksów lub bajek dla chłopców. W przypadku dziewczynek to kolej rzeczy, jednak dla chłopca sięgającego po grę w ubierani, może to być dobra lekcja stylu oraz mieć wpływ na jego przyszłość, z pewnością pozytywny.

Ubieranki dla dzieci darmowe

Pozwalając dziecku na gry w ubieranki, gwarantujemy im świetną zabawę, różnorodną i w dużym stopniu wpływającą na ich rozwój. Gry ubierani dla dzieci są dostępne w większości bezpłatnie, w Internecie, więc nie wiele nas to kosztuje, a pozwala zyskać czas dla nas samych. Wspólna zabawa będzie dla dziecka cenniejsza, a nam może zapewnić odrobinę relaksu i pozwolić zapoznać się z grą jaką proponujemy dziecku. Pamiętajmy jednak by dziecko nie spędzało całych dni przed komputerem i pamiętało też, że istnieje wiele innych form zabawy np. na świeżym powietrzu.

Na stronie ubieranki znajdziemy obszerny wybór ubieranek, do wyboru, do koloru.

Was this helpful?

0 / 0