Uwodzenie mężczyzn – najlepsze sposoby

Uwodzenie mężczyzn - najlepsze sposoby

Uwodzenie mężczyzn to prawdziwa sztuka, która potrafią opanować tylko prawdziwe kobiety. Zazwyczaj mężczyźni nazywają je kocicami, kokietkami lub kobietami z pazurem, które są dla nich zagadką nie do rozwiązania. I o to chodzi, bo ważne byśmy my ich rozgryzły i miały w garści. Każda z nas jest inna i zapewne ma swoje sposoby, jednak te najbardziej sprawdzone często bywają wspólne. Dla jednych uwodzenie to świetna zabawa, dla innych naturalny odruch, bądź też sytuacja wyjątkowa jak i wyjątkowy mężczyzna, którego uwodzimy.

Jak uwodzić mężczyzn?

  • Najważniejszą rolę odgrywają oczy, które są zwierciadłem duszy i mówią o nas samych więcej niż nam się wydaje. Ważne więc by nasze spojrzenie było seksowne, kuszące, uwodzicielskie ale z odrobiną tajemnicy. Twoja osoba, ukazując się w jego zasięgu wzroku, powinna przykuć jego uwagę, a jego wzrok zatrzymać na sobie przez dłuższą chwilę. Gdy nagle znikniesz powinien cię szukać spojrzeniem i tęsknić mimo iż ujrzał cię pierwszy raz.
  • Bądź wyjątkowa i niepowtarzalna, by nie mógł przestać o tobie myśleć, sam nie wiedząc, dlaczego. Pokaż prawdziwą klasę i elegancję, jednak gdy sytuacja tego wymaga bądź też wyluzowana i swobodna, to ważne by potrafić odnaleźć się w każdej sytuacji.
  • Nie zabiegaj o niego, a pozwól by zabiegał o ciebie, a jeśli jest zbyt wstydliwy lub jeszcze na to nie wpadł, pomóż mu tak by się nie zorientował, a był pewien, że to on uwiódł ciebie. Bądź w zasięgu ręki ale niedostępna i nieosiągalna. By myślał, że już się coś udało, a za chwilę miał wątpliwości. By miał cię przed sobą, a nie mógł być bliżej. Taka zabawa w kotka i myszkę.
  • Mężczyźni to urodzeni łowcy i myśliwi, uwielbiają zdobywać, tak wiec pozwólmy im na to, bo i nam sprawi to niezłą frajdę. Mimo iż nam się podobają, nie okazujmy im tego, by nigdy nie byli pewni tego co o nich myślimy i czujemy, chyba, że przyjdzie na takie wyznanie czas.
  • Szanuj siebie i dbaj o to by szanowali cię inni, a zdobędziesz w jego oczach wielkie uznanie. Gdy patrzy na ciebie, baw się swoim ciałem, okręcaj kosmyk włosów na palcu, głaszcz się po ciele np. ręce, szyi, to strasznie kręci facetów.
  • Pokaż mu jak bardzo jesteś atrakcyjna. Zawsze piękna, świeża, zmysłowa, seksowna i promienna. Nie chodzi wyłącznie o wizerunek, a warto pamiętać też o uśmiechu i przyjacielskim nastawieniu do otoczenia. Jeśli podczas spotkania nastąpiła chwila ciszy, nie oznacza to, że twój rozmówca nie jest tobą zainteresowany, nie próbuj więc na siłę szukać tematu do rozmowy, milczenie też jest cenną sztuką.
  • Odrobina aktorstwa będzie nieunikniona, gdyż początkowo warto nastawić się na słuchanie, by mógł się wygadać i pokazać z jak najlepszej strony. Dla mężczyzn to ważne, by kobieta potrafiła go wysłuchać nie przerywając, a z zaciekawieniem zadając pytania, udowadniając zainteresowanie.
  • Nie decyduj się na szybki seks, zakazany owoc lepiej smakuje, a dla mężczyzny więcej znaczy. Kobietę na jedną noc mogą mieć w każdej chwili, bo przecież takich jest sporo, a ty jesteś wyjątkowa. Bądź cierpliwa, nie wypytuj o uczucia do ciebie oraz niczego nie oczekuj, pozwól mu by sam ujawnił się w odpowiednim momencie, a ty pamiętaj by nie ujawniać się przed nim, to go może tylko wystraszyć.
  • Nie pytaj o eks dziewczyny, o prywatne sprawy czy jego przeszłość, to nie ma znaczenia. Rozmawiaj o tym o co sama chciałabyś być spytana. Pamiętaj o szczerości, bo przecież od początku jest ważna. Bądź optymistyczna i pozytywna dla samej siebie. Jeśli będziesz się nad sobą użalać, mówić jaka ty jesteś nieszczęśliwa, szybciej ucieknie niż się pojawił w twoim życiu.
  • Mów o sobie pozytywnie, bo to jak mówisz i myślisz o sobie, tak też mówią i myślą inni. Pokaż, że jesteś wartościowa, cenna i znasz własną wartość, by wiedział, że ma wielkie szczęście. Nie wyszukuj w nim wad, bo każdy je ma i prędzej czy później wyjdą na jaw.

Podczas uwodzenia mężczyzn warto pamiętać by zostać sobą, bo kto inny niż my same jesteśmy w stanie zdobyć ukochanego?

Was this helpful?

3 / 0