Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski

Przychodzi taki dzień, kiedy mężczyzna podejmuje najtrudniejszą decyzję swego życia i postanawia się ożenić. Przeraża go wszystko, jednak kocha swą kobietę nad życie i pragnie być u jej boku, tworząc z nią rodzinę. Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, jednak nic nie cieszy go bardziej, niż czekający go wieczór kawalerski w gronie kumpli. Zapewne organizatorami są najlepsi koledzy, którzy dopilnują by niczego nie zabrakło, przyszły Pan młody, tylko niecierpliwie czeka, wyobrażając sobie co się wydarzy!

Dla twoich kumpli, zbliżające się wesele to raczej nie taki powód do radości jak dla ciebie, oni tracą kumpla. Byłeś wolny, mogłeś z nimi wszystko, teraz będzie inaczej. Być może nawet oni boją się bardziej tego nadchodzącego czasu niż ty sam. Zapewne będą chcieli ten jeden wieczór spędzić wyjątkowo, szczególnie i pamiętliwie, dla ciebie i dla nich samych. Wieczór kawalerski to równie wielkie i ważne wydarzenie jak sam ślub, tak więc musi być pomysłowo zorganizowany.

Wieczór kawalerski – miejsce

W przypadku, gdy przyszły Pan Młody nie mieszka z wybranką życia, można wieczór kawalerski zorganizować w jego mieszkaniu. Jednak to dość ryzykowne gdyż jego wybranka, może zechcieć sprawdzić, co porabiacie i jak się bawicie. A po co zabawa ma się odbywać w stresie i nerwach. Poza tym w mieszkaniu możecie spotkać się zawsze, a ten wyjątkowy dzień warto uczcić na nieznanym gruncie. Jeśli jednak finanse nie pozwalają zbytnio zaszaleć i najlepszym wyjściem jest mieszkanie, zorganizujcie imprezę w lokum, któregoś z przyjaciół Pana Młodego, by trudniej was było zlokalizować.

Impreza w lokalu. To dość popularny i ciekawy pomysł na spędzenie tego szczególnego dnia. Zabawa może odbyć się w zamkniętym gronie lub pośród nieznajomych ludzi, co często dodaje jej uroku, nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Lokal powinien być zaopatrzony w boksy dla gości imprezy, by nie okazało się, że dla kogoś zabrakło miejsca siedzącego. Alkohol i przekąski oraz specjalne atrakcje, przygotowane w formie niespodzianki

Największym hitem ostatnich czasów jest wieczór kawalerski organizowany poza miejscem zamieszkania. Mężczyźni wyjeżdżają na tę jedną noc w obce miejsce i spędzają go w hotelu, lokalu lub np. na plaży. Zabawa jest ciekawsza, bezpieczna (bez ryzyka złapania przez Pannę Młodą na dobrej zabawie) oraz bardziej ekscytująca, bo przecież nic tak nie dodaje dreszczyków jak to co nieznane. Imprezkę możecie zorganizować na tzw. spontanie w dowolnym miejscu, w zależności od tego gdzie wylądujecie. Może być też imprezą zorganizowaną przez was uprzednio w danym miejscu, gronie i charakterze.

Wieczór kawalerski – pomysły

Striptiz damski, wykonywany w klubie przez kilka tancerek lub też zamówiony indywidualnie dla Pana Młodego. Pokazy tańca erotycznego są bardzo popularną formą zabawy i nie ukrywajmy, uwielbianą przez panów. Zabawy lub konkursy w zabawnej formie np. picia w najszybszym tempie alkoholu, sprawdzenie siły, sprawności czy też odwagi. Mężczyźni uwielbiają rywalizację, nie zapominajmy jednak, że to Pan Młody jest atrakcją tego wieczoru i powinien się najlepiej bawić.

Dużo alkoholu i dobrego jedzenia to podstawa dobrej zabawy, bo na głodnego nikt nie będzie miał ochoty na zabawę, a i alkohol szybko położy go do łóżka.

Konkurs tańca lub tancerka zachęcająca panów do wspólnej zabawy. Nie koniecznie do tańca erotycznego, a profesjonalnej salsy czy też tanga.

Szalone atrakcje w zależności od miejsca zabawy. Skok na bungee, wyścigi na quadach, kąpiel w jacuzzi, szalona zabawa na basenie, wyścigi na skuterach wodnych lub lądowych i wiele innych.

Relaks w Spa w formie masaży, zabiegów relaksujących lub upiększających, które nie tylko kobietom potrafią sprawić przyjemność i odpowiednio odprężyć. Nie tylko poczują się jak nowo narodzeni ale i zabiegi wykonają na nich piękne kobiety.

Spełnienie marzeń Pana Młodego, o którym wiemy, a on nie ma pojęcia, że się spełni.

Wieczór kawalerski – prezent

Prezentem dla Pana Młodego może być sam wieczór kawalerski, który grono przyjaciół zorganizuje oraz opłaci, uwalniając ich od zastanawiania się co można mu kupić. Prezenty rzeczowe powinny być zabawne i pamiątkowe, lub trafione i odpowiednie, wszystko zależy od tego co wiemy i na ile znamy swego przyjaciela. Powinien bowiem zerkając na niego zawsze wspominać ten szczególny dzień jaki zapewnili mu najlepsi kumple np. ogromna fotografia wszystkich przyjaciół, którzy zawsze będą nierozłączną paczką, koszulka ze zdjęciem lub zabawnym cytatem, seksualny gadżet lub też eleganckie akcesoria o których marzył Pan Młody. Pomysłów na prezenty jest wiele, a to ile sprawią radości zależy tylko i wyłącznie od samych przyjaciół i ich pomysłowości.

Warto pamiętać iż tego dnia przyszły Pan Młody jest najważniejszą atrakcją wieczoru i powinien być przez przyjaciół rozpieszczany, wyróżniany i zaskakiwany w pozytywny sposób. Powinien ten wieczór zapamiętać i dobrze wspominać, a ze spokojem wkroczyć na czekającą go, nową drogę życia u boku swej wybranki. Jeśli kumple nie zapomną o przyjacielu czekającym na ten ważny dzień i on ich nie zaniedba po swoim ślubie, a zawsze znajdzie odrobinę cennego czasu. Urządźmy mu więc wieczór kawalerski jakiego my sami byśmy pragnęli.

Was this helpful?

1 / 0