Wróć po urlopie do higienicznie czystego domu

powrot z urlopu

Przestawienie się z trybu wakacyjnego nie zawsze bywa łatwe. Szczególnie dlatego, że zwykle czekają na nas zaległe obowiązki domowe. Na szczęście pomoże nam w nich inteligentne AGD od Samsung. Dzięki aplikacji SmartThings zdalnie zaplanujemy pracę urządzeń, dzięki czemu przywita nas czyste mieszkanie, a pranie przebiegnie szybko i wygodnie. 

Nowoczesne urządzenia domowe projektowane są w taki sposób, aby ułatwiać codzienne życie użytkowników. Nie bez powodu ewolucja sprzętów AGD zmierza w tym kierunku – pranie czy sprzątanie należy do rutynowych czynności, którym nie chcemy poświęcać zbyt wiele czasu i energii, szczególnie w sytuacji, gdy jesteśmy tuż po urlopie. Oto zalety sprzętów, które dzięki integracji z aplikacją SmartThings, obsłużymy zdalnie czekając na lotnisku lub odpoczywając w domu po podróży*.

Nowy wymiar odkurzania

A gdyby tak mieszkanie odkurzało się samo? Teraz, dzięki aplikacji SmartThings, jest to absolutnie możliwe.  Pozwala ona np. na zdalne sterowanie odkurzaczem Jet Bot AI+, śledzenie jego pracy, a nawet przypilnowanie domu, dzięki wbudowanej kamerze, która umożliwia jego monitoring, w sytuacji gdy przebywamy na wakacjach. W dowolnym momencie możemy sprawdzić, co dzieje się w naszym domu. Co więcej, przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia w aplikacji SmartThings możemy uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a nawet sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Dzięki funkcji Select & Go zaplanujemy pracę urządzenia, wybierając do odkurzenia jedno lub kilka pomieszczeń. Co więcej, możemy także definiować wirtualne strefy Bez Dostępu lub wysłać odkurzacz w konkretne miejsce. Maksymalną skuteczność odkurzania dzięki Jet Bot AI+ gwarantuje 5-warstwowy system filtracji, który wychwytuje aż do 99,99% mikropyłów, w tym cząstki o rozmiarze 0,5 ~ 4,2 μm, nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz**. Po zakończeniu sprzątania robot automatycznie powróci do stacji czyszczącej, która usunie z pojemnika kurz. Tym samym, gdy wrócimy z urlopu czekać na nas będzie wysprzątane mieszkanie i opróżniony już, gotowy do pomocy Jet Bot AI+.

Czyste powietrze na dzień dobry

Kurz gromadzi się w bardzo szybkim tempie i negatywnie wpływa na jakość powietrza w domu. To duży problem, szczególnie dla osób cierpiących na alergie. Oczyszczacze powietrza Samsung Cube AX47 efektywnie minimalizują poziom zanieczyszczeń we wnętrzach. Gwarancję skuteczności urządzenia stanowią trzy filtry, które usuwają z powietrza aż do 99,97% mikroskopijnych cząsteczek ***. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje m.in. cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10.Dzięki aplikacji SmartThings możemy zdalnie włączyć oczyszczacz tak, by wrócić do pomieszczenia wolnego od alergenów i zanieczyszczeń. Przy pomocy tej aplikacji sprawdzimy stan filtra, aktualną jakość powietrza w domu oraz ustawimy tryb pracy. Za sprawą trybu Auto oczyszczacz sam dobiera moc i prędkość filtrowania, w zależności od poziomu zanieczyszczenia. Dzięki wspólnej pracy odkurzacza Jet Bot AI+ oraz oczyszczacza Cube AX47 powrócimy do domu, w którym z przyjemnością odetchniemy o męczącej podróży.

Inteligentne pranie i suszenie

Nagromadzone w trakcie wyjazdu ubrania, bielizna i ręczniki wymagają natychmiastowego odświeżenia. Aby pranie i suszenie  przebiegło sprawnie, wygodnie, a przy tym bezpiecznie dla tkanin, warto skorzystać z pomocy inteligentnych pralek i suszarek Samsung AI Control.  Tajemnicę tych urządzeń stanowią innowacyjne funkcje, dzięki którym pranie staje się bardziej ekologiczne i energooszczędne. Zadaniem programu Pranie Optymalne AI w pralkach Samsung jest optymalizacja zużycia zasobów. W wybranych modelach specjalne czujniki dostosują długość programu i ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy, nie musimy więc się nad tym zastanawiać ****. Dzięki technologii QuickDrive w pralce wypierzemy i odwirujemy ubrania już w 39 minut***** (Program Super Szybki), czyli nawet o 50% szybciej, w porównaniu do prania bez tej technologii. Co więcej, oszczędzamy przy tym aż do 20% energii elektrycznej. Z kolei technologia EcoBubble™ pozwala na obniżenie temperatury prania – bez obaw o efekty – co również przekłada się na oszczędność energii.

Program Super Szybki znajdziemy też w suszarce. Umożliwia on wysuszenie wsadu bawełny i syntetyków w 81 minut******. W praktyce oznacza to, że czyste, suche i pachnące pranie gotowe w zaledwie 2 godziny. Dużą zaletę stanowi inteligentna współpraca urządzeń połączonych ze sobą za pomocą panelu AI Control. Dzięki niemu pralka, na podstawie wybranego programu prania, podpowie suszarce odpowiedni program suszenia, a nam pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego.

Was this helpful?

0 / 0

Dodaj komentarz 0