Zagęszczanie rzęs

Pewnie nie raz oglądając kobiety w reklamach, filmach czy gazetach, zastanawiałaś się jak one to robią, że mają tak czarujące i uwodzicielskie spojrzenia. Jakiego tuszu do rzęs używają i jak musi być drogi? A może to tak doskonały makijaż oczu? Czy może te rzęsy są doczepiane? No cóż – może to być wszystko, ale od jakiegoś czasu najpopularniejszą metodą stało się doczepianie rzęs. W jaki sposób? Nie, nie chodzi o doczepianie gotowych kępek rzęs kupionych w kiosku przy ulicy, dziś mamy o wiele więcej możliwości, jakich, same się przekonajcie.

Dziś ty również możesz czarować pięknym spojrzeniem, a co najważniejsze wybierając najbardziej odpowiadający Ci metodę zagęszczania lub przedłużania rzęs. My skupimy się na zagęszczaniu, gdyż efekt jest bardziej naturalny, a rzęsy wyjątkowo uwodzicielskie.

Zagęszczanie rzęs – sposoby

1. Zagęszczanie rzęs metodą 1 do 1

To zagęszczanie poprzez doklejanie do każdej z rzęs dodatkowej sztucznej rzęsy. Do tego zabiegu konieczny jest specjalny klej, który będzie nieszkodliwy zarówno dla oka jak i naturalnych rzęs. Ta metoda jest niemożliwa do wykonania na własną rękę w domowym zaciszu, z pewnością nie zrobisz tego sama. Najlepiej wybrać się do kosmetyczki bądź salony oferującego taką usługę, gdyż będziesz miała pewność, że zostanie to profesjonalnie wykonane, a twoje spojrzenie stanie się bardziej wyjątkowe.

Koszt zabiegu: w zależności od miejsca usługi, cena wynosi od 300 zł do nawet 1000 zł. Różnica w cenie jest jakoś rzęs, czas wykonania oraz profesjonalizm osoby wykonującej (zazwyczaj osoby początkujące są o wiele tańsze, co nie oznacza, że gorsze).

Uzupełnienie: po upływie około 2-3 miesięcy (w zależności od jakości wykonania) rzęsy należy uzupełnić, co jest znacznie tańsze gdyż wynosi zazwyczaj połowę lub 1/3 ceny.

Czas zabiegu: czas zabiegu jest zróżnicowany, gdyż wszystko zależy od gęstości naturalnych rzęs oraz ich stanu. Jeśli rzęsy są długie i gęste, czas wykonania zabiegu może trwać nawet do 6-8 godzin ( w szczególności jeśli osoba wykonująca nie ma zbyt dużej wprawy w tego typu zabiegach).

Efekt zabiegu: no cóż, rzęsy stają się szalenie seksowne, drapieżne, ciemniejsze, gęstsze, dłuższe. Podkreślają twoje spojrzenie, a twarz staje się bardziej wyrazista. Efekt jest niesamowity. Pokochasz swoje oczy bez względu na ich kolor czy kształt, bo staną się wyjątkowo piękne.

Po zabiegu: rzęsy należy szczotkować specjalną szczoteczką lub czystą szczoteczką do tuszu. Podczas demakijażu, należy delikatnie zmywać okolice oczu (nie każdym płynem do demakijażu) oraz w specjalny sposób (przykładając wacik do rzęs, nie trąc oko). Do dyspozycji mamy specjalny tusz do rzęs, płyn do demakijażu i inne kosmetyki pielęgnujące.

Wady zabiegu zagęszczania rzęs: jeśli są niewłaściwie wykonane, mogą się źle układać lub wypadać. Zła pielęgnacja może doprowadzić do uszkodzenia naturalnych rzęs i szybszej wizyty uzupełniającej.

Zalety zabiegu zagęszczania rzęs: rzęsy są tak idealne, że nie musimy używać dodatkowo tuszu do rzęs, a więc również zaoszczędzamy na ich kupnie. Gdy śpieszysz się gdzieś niespodziewanie, nigdy nie zapomnisz pomalować rzęs, bo bez makijażu zawsze twoje oczy będą wyglądały wyjątkowo.

2. Zagęszczanie rzęs kępkami

Metoda ta różni się od poprzedniej rodzajem użytych do zabiegu rzęs. Poprzednio używaliśmy jedynie pojedynczych włosków rzęs, tym razem doklejamy kawałki rzęs tworzących kępki. Metoda, która również daje wyjątkowy efekt i jest o wiele szybsza. Kępki rzęs również możesz dokleić sobie samodzielnie lub za pomocą przyjaciółki. Kępki kupisz w każdej hurtowni kosmetycznej lub sklepie kosmetycznym.

Cena zabiegu: w zależności o jakości kępek klaruje się od 4zł za sztukę. Cena zależy od osoby pełniącej usługę i jakości kępek rzęs.

Czas zabiegu: z pewnością jest to czasochłonne ale o wiele sprawniejsze niż poprzednia metoda. Czas trwania około 60minut.

Was this helpful?

0 / 0