Kabaret Hrabi

kabaret-hrabi-2

Kto z nas nie lubi się śmiać? Chyba nie ma takiej osoby na świecie! Powiadają przecież, że śmiech to zdrowie – i jest w tym bardzo dużo prawdy. Bowiem gdy się śmiejemy w naszym organizmie zachodzą procesy poprawiające jego funkcjonowanie, wydzielane są hormony radości. Więc śmiejmy się! Jednym z lepszych asposobów na wybuchy niekontrolowanej radości jest oglądanie kabaretów. Trzeba tylko wybrać te najlepsze, najciekawsze. Niekwestionowanym królem dobrego humoru aktualnie jest kabaret Hrabi. Dowiedzmy się więc trochę na ich temat!

Kabaret Hrabi – skład

Kabaret Hrabi jest polskim, od samego początku kariery docenianym zjawiskiem. Powstał pod koniec 2002 roku i od tej pory podbija serca coraz większej liczby Polaków. W skład kabaretu wchodzą: Dariusz Kamys, Joanna Kołaczkowska, Łukasz Pietsch, Tomasz Majer. Co jest ciekawe Dariusz Kamys oraz Joanna Kołaczkowska wcześniej mieli inny kabaret – nazywał się Potem i również był bardzo lubiany, choć już nie tak popularny jak kabaret Hrabi. Kolejną ciekawostką jest fakt, że tych dwoje ludzi jest nie tylko kabareciarzami, ale też i aktorami! Oni też najczęściej pojawiają się na scenie. Z kolej Łukasz Pietsch jest pianistą i zdarza mu się zajmować muzyką, która pojawi się na scenie. Warto również wiedzieć, że Tomasz Majer zastąpił innego kabareciarza – Krzysztofa Szubzdę, który był w kabarecie Hrabi od samego początku.

Kabaret Hrabi – programy

Kabaret Hrabi stał się prawdziwie popularny głównie dzięki wspaniałym, dopracowanym i przemyślanym programom kabaretowym. Były to: “Demo” w 2003 roku, “Terapia” w 2004, bardzo lubiany przez fanów czarnego humoru “Hrabi Dracula” w 2005, “Pojutrze” w 2006, “Kobieta i mężczyzna” w 2007, potem nastąpiła roczna przerwa, by w 2009 roku kabaret Hrabi mógł uderzyć z nowym, zaskakująco śmiesznym programem – “Syf i malaria”. Aktualnie możemy podziwiać Hrabi w programie pod tytułem “Savoir vivre”. Ciekawe, co przyniesie kolejny rok?

Warto się śmiać! Oglądajmy więc kabarety, a najlepiej kabaret Hrabi, bowiem jego programy są niewiarygodnie śmieszne, poruszają tematy codzienności i przedstawiają je w taki sposób, że człowiek jest zszokowany, a jednocześnie nieziemsko ubawiony. Jeśli nie wiemy gdzie można obejrzeć ich program – poszukajmy w Internecie rozpiski, kiedy będą w okolicy lub po prostu zakupmy któreś z wydanych przez nich DVD – były już trzy, mimo tak krótkiej kariery! To świadczy tylko o tym, że naprawdę warto!

Was this helpful?

1 / 1