Kabaret Paranienormalni

kabaret-paranienormalni-2

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze. Kabaret występuje zarówno w kameralnych warunkach jak i podczas wielkich widowisk.

Kabaret Paranienormalni – skład

Igor Kwiatkowski (założyciel kabaretu)

Urodził się 20 stycznia 1978 roku w Kowarach. Z wykształcenia jest kucharzem. Pracował także jako magazynier, DJ radia Roxy FM, oraz barman. Finalista programu telewizyjnego „Debiuty”, w którym zajął 2 miejsce, zdobywając 30 % głosów, a także uzyskując nagrodę w postaci roli w serialu „Samo Życie”.

Robert Motyka (współzałożyciel kabaretu)

Urodził się w 1974 roku, pochodzi z Sieniawy Żarskiej w województwie lubuskim. Z wykształcenia jest technikiem weterynarii. Konferansjer, radiowiec i DJ. Występował w radiu Roxy FM pod pseudonimem „Motyk”.

Michał Paszczyk

Urodził się 16 czerwca 1976 roku we Wrocławiu. Do kabaretu PARANIENORMALNI dołączył w 2008 roku. Jest absolwentem wydziału aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Był DJ wrocławskiej rozgłośni radia Eska. Ma na koncie niewielkie role aktorskie, teatralne, dubbingowe. Przeżył także przygodę jako scenarzysta, oraz reżyser.

Rafał Kadłucki (obsługa techniczna)

Z wykształcenia jest instruktorem teatralnym. Uwielbia muzykę i kocha góry w których mieszka.

Kabaret Paranienormalni – nagrody i wyróżnienia Nagrodzeni w 2005 roku: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – I miejsce wraz z kabaretem Neo-Nówka. Trybunały Kabaretowe Piotrków Trybunalski – I nagroda, oraz nagroda za osobowość sceniczną dla Igora Kwiatkowskiego, a także nagroda za skecz do konstytucji kabaretowej.

Nagrodzeni w 2007 roku na Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej „Debeściak 2007” w Dąbrowie Górniczej – III miejsce i tytuł Ściaka.

Kabaret Paranienormalni – skecze

Najbardziej znane skecze tego kabaretu to między innymi: Francuz, Napad kontrolowany, Mariolka, Policyjny negocjator, Polacy w USA, Śląskie wojny, Mucha i pająk, Wesele, Dyrektor, Poeta, Karp, Casting, Wampir, Polacy w Niemczech, Rozpoznawalność na stacji paliw, Pan Mariolka, Pan i władca i wiele wiele innych.

Kabaret Paranienormalni online

Wiele skeczów można obejrzeć w sieci. Ponadto warto wybrać się na występ kabaretu lub kupić jego wydawnictwa.

Was this helpful?

1 / 0