Kabaret Smile

Wrzuć artykuł na Fejsa! poleć na NK

Kabaret Smile – historia

Kabaret Smile zapoczątkował swe występy na 14. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, co nie udawało im się w poprzednich latach z powodów prywatnych. Już podczas pierwszego występu zdobyli, piękne trzecie miejsce na Dużym Ryjku, a także Melodyjną Nagrodę im. Artura. I tak się zaczęło…. Chłopcy działają od roku 2003 i zdecydowanie jest ich coraz więcej na polskiej scenie kabaretowej. Ich skecze opowiadają o rzeczach śmiesznych, a także całkowicie przyziemnych jak: przejażdżka autobusem, rozmowa dwóch kolegów na balkonie, o ważnych decyzjach życiowych itp. Ich mocną stroną jest również piosenka kabaretowa.

Kabaret Smile – skład 1. Andrzej Mierzejewski zwany Duffy. 2. Paweł Szwajgier zwany Szfagier. 3. Michał Kincel zwany Kinio.

4. Kamil Sochalski zwany Kamil (jest również akustykiem grupy).

Kabaret Smile – piosenki Piosenki kabaretu Smile: • „Piosenka z szafy” • „Piosenka internetowa”,

• „Piosenka o przyjaźni”,.

Kabaret Smile – skecze Kabaret Smile na swym koncie ma wiele ciekawych, śmiesznych, a zarazem przyziemnych skeczy: ○ „Jacek Gmoch”, ○ „Konferencja”, ○ „Nauka jazdy”, ○ „Eksperyment”, ○ „Konsultant TP”, ○ „Emo”, ○ „Do serca przytul psa”, ○ „Szkoła”, ○ „Dyrygent”, ○ „Rozmowa o pracę”,

○ „Horror u dentysty”.

Kabaret Smile online

Kabaret Smile posiada własną stronę internetową – http://www.smile.art.pl/

Możecie na niej śmiało przeglądać wszystkie skecze, zapoznać się z ich planem występów oraz poznać wiele ciekawostek z nimi związanych. Poniżej kilka najbardziej znanych skeczy Kabaretu Smile.

Was this helpful?

0 / 0